Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

25.01.2021

Odsłon: 319

Administrator DZKosz

KOMUNIKAT WGID NR 15 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U13M

 Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U13M na sezon 2020/2021.

Klasyfikacja końcowa po pierwszym etapie:
Grupa A:
WKK I Wrocław
MKS Basket Szczawno Zdrój
Exact Systems Śląsk Wrocław
WKK II Wrocław
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Exact Systems Śląsk II Wrocław
UKS SSP 72 Sportakus Wrocław

Grupa B:
Green Star Bricomarche BC Zielona Góra
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra
KK Kangoo Basket Gorzów Wlkp.
BC Swiss Krono Żary
PGE Turów Zgorzelec
KS Sudety Jelenia Góra (*poza konkursem)

Grupa 1-8
Cztery pierwsze drużyny z grupy A oraz cztery pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
31.01.2021
WKK I WROCŁAW-BC SWISS KRONO ŻARY
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
WKK II WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA

07.02.2021
BC SWISS KRONO ŻARY-WKK II WROCŁAW
KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-WKK I WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW

14.02.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-BC SWISS KRONO ŻARY
WKK II WROCŁAW-KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.
WKK I WROCŁAW-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA

28.02.2021
BC SWISS KRONO ŻARY-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-WKK II WROCŁAW
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-WKK I WROCŁAW

II RUNDA
07.03.2021
BC SWISS KRONO ŻARY-WKK I WROCŁAW
KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-WKK II WROCŁAW

14.03.2021
WKK II WROCŁAW-BC SWISS KRONO ŻARY
WKK I WROCŁAW-KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA

21.03.2021
BC SWISS KRONO ŻARY-EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW
KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-WKK II WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-WKK I WROCŁAW
GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

28.03.2021
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-BC SWISS KRONO ŻARY
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK WROCŁAW-KK KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.
WKK II WROCŁAW-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
WKK I WROCŁAW-GREEN STAR BRICOMARCHE BC ZIELONA GÓRA
Grupa 9-13
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
31.01.2021
PGE TURÓW ZGORZELEC – EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW
KS SUDETY JELENIA GÓRA – UKS SSP 72 SPORTAKUS WROCŁAW

07.02.2021
UKS SSP 72 SPORTAKUS WROCŁAW – PGE TURÓW ZGORZELEC
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH – KS SUDETY JELENIA GÓRA

14.02.2021
PGE TURÓW ZGORZELEC – GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH
KS SUDETY JELENIA GÓRA – EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW

II RUNDA
28.02.2021
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW – PGE TURÓW ZGORZELEC
UKS SSP 72 SPORTAKUS WROCŁAW – KS SUDETY JELENIA GÓRA

07.03.2021
PGE TURÓW ZGORZELEC – UKS SSP 72 SPORTAKUS WROCŁAW
KS SUDETY JELENIA GÓRA – GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH

14.03.2021
GÓRNIK TRANS.EU WAŁBRZYCH – PGE TURÓW ZGORZELEC
EXACT SYSTEMS ŚLĄSK II WROCŁAW – KS SUDETY JELENIA GÓRA

 

KOMUNIKAT WGID NR 15 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U13M