Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

11.01.2021

Odsłon: 338

Administrator DZKosz

KOMUNIKAT WGID NR 11 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK U15K

Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek U15K na sezon 2020/2021.

Klasyfikacja końcowa po pierwszym etapie rozgrywek:
Grupa A
MKS MOS Betard I Wrocław
KSW Spartakus Jelenia Góra
Ślęza Dental Med I Wrocław
KKS Siechnice
KS Wichoś Jelenia Góra
1KS Ślęza Wrocław SA II
MKS MOS Betard II Wrocław
MKS Gwardia Wrocław (*poza konkursem)
Grupa B
MKS I Polkowice
ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. I
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra
WSTK Wschowa
ENES AZS AJP Gorzów Wlkp. II
KS Szprotavia Szprotawa
MKS II Polkowice

Grupa 1-8
Cztery pierwsze drużyny z grupy A oraz cztery pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
23.01.2021
MKS MOS BETARD I WROCŁAW-WSTK WSCHOWA
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW-ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
KKS SIECHNICE-MKS I POLKOWICE

30.01.2021
WSTK WSCHOWA-KKS SIECHNICE
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-MKS MOS BETARD I WROCŁAW
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I-KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA
MKS I POLKOWICE-ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW

06.02.2021
ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW-WSTK WSCHOWA
KKS SIECHNICE-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
MKS MOS BETARD I WROCŁAW-ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA-MKS I POLKOWICE

13.02.2021
WSTK WSCHOWA-KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I-KKS SIECHNICE
MKS I POLKOWICE-MKS MOS BETARD I WROCŁAW

II RUNDA
20.02.2021
WSTK WSCHOWA-MKS MOS BETARD I WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I-ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW
MKS I POLKOWICE-KKS SIECHNICE

27.02.2021
KKS SIECHNICE-WSTK WSCHOWA
MKS MOS BETARD I WROCŁAW-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA-ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW-MKS I POLKOWICE

06.03.2021
WSTK WSCHOWA-ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA-KKS SIECHNICE
ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I-MKS MOS BETARD I WROCŁAW
MKS I POLKOWICE-KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA

13.03.2021
KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA-WSTK WSCHOWA
ŚLĘZA DENTAL MED I WROCŁAW-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER I ZIELONA GÓRA
KKS SIECHNICE-ENEA AZS AJP GORZÓW WLKP. I
MKS MOS BETARD I WROCŁAW-MKS I POLKOWICE

Grupa 9-15
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
23.01.2021
1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II-MKS II POLKOWICE
MKS MOS BETARD II WROCŁAW-KS SZPROTAVIA SZPROTAWA
MKS GWARDIA WROCŁAW -ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II

30.01.2021
MKS II POLKOWICE-KS WICHOŚ JELENIA GÓRA
KS SZPROTAVIA SZPROTAWA-1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II
ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II-MKS MOS BETARD II WROCŁAW

06.02.2021
MKS GWARDIA WROCŁAW -MKS II POLKOWICE
KS WICHOŚ JELENIA GÓRA-KS SZPROTAVIA SZPROTAWA
1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II-ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II

13.02.2021
MKS II POLKOWICE-MKS MOS BETARD II WROCŁAW
KS SZPROTAVIA SZPROTAWA-MKS GWARDIA WROCŁAW
ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II-KS WICHOŚ JELENIA GÓRA

II RUNDA
20.02.2021
MKS II POLKOWICE-1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II
KS SZPROTAVIA SZPROTAWA-MKS MOS BETARD II WROCŁAW
ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II-MKS GWARDIA WROCŁAW

27.02.2021
KS WICHOŚ JELENIA GÓRA-MKS II POLKOWICE
1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II-KS SZPROTAVIA SZPROTAWA
MKS MOS BETARD II WROCŁAW-ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II

06.03.2021
MKS II POLKOWICE-MKS GWARDIA WROCŁAW
KS SZPROTAVIA SZPROTAWA-KS WICHOŚ JELENIA GÓRA
ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II-1KS ŚLĘZA WROCŁAW SA II

13.03.2021
MKS MOS BETARD II WROCŁAW-MKS II POLKOWICE
MKS GWARDIA WROCŁAW -KS SZPROTAVIA SZPROTAWA
KS WICHOŚ JELENIA GÓRA-ENES AZS AJP GORZÓW WLKP. II
 

Komunika WGiD nr 11 na sezon 2020-21 - terminarz II etapu U15K