Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

21.01.2021

Odsłon: 326

Administrator DZKosz

KOMUNIKAT WGID NR 14 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK 3LM

Wydział Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Koszykówki we Wrocławiu podaje terminarz II etapu rozgrywek 3 ligi mężczyzn na sezon 2020/2021.

Klasyfikacja końcowa po I etapie:
Grupa A
Team-Plast KK Oleśnica
KKS Siechnice
MKS Basket Szczawno Zdrój
IgnerHome Polonia Świdnica
ZZKK Orzeł Ziębice
Chrobry XXI Kłodzko
UKS Gimbasket Wrocław
UKS SMS Karpacz
Grupa B
KS Basket Legnica
WKK Wrocław
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
SMK Lubin
Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów Wlkp.
PGE Turów Zgorzelec
WSTK Wschowa
Grupa 1-8
Cztery pierwsze drużyny z grupy A oraz cztery pierwsze drużyny z grupy B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
30.01.2021
TEAM-PLAST KK OLEŚNICA-SMK LUBIN
KKS SIECHNICE-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-WKK WROCŁAW
IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA-KS BASKET LEGNICA

06.02.2021
SMK LUBIN-IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
WKK WROCŁAW-KKS SIECHNICE
KS BASKET LEGNICA-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

13.02.2021
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-SMK LUBIN
IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
TEAM-PLAST KK OLEŚNICA-WKK WROCŁAW
KKS SIECHNICE-KS BASKET LEGNICA

20.02.2021
SMK LUBIN-KKS SIECHNICE
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
WKK WROCŁAW-IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA
KS BASKET LEGNICA-TEAM-PLAST KK OLEŚNICA

II RUNDA
27.02.2021
SMK LUBIN-TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-KKS SIECHNICE
WKK WROCŁAW-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
KS BASKET LEGNICA-IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA

06.03.2021
IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA-SMK LUBIN
TEAM-PLAST KK OLEŚNICA-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
KKS SIECHNICE-WKK WROCŁAW
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-KS BASKET LEGNICA

13.03.2021
SMK LUBIN-MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA-IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA
WKK WROCŁAW-TEAM-PLAST KK OLEŚNICA
KS BASKET LEGNICA-KKS SIECHNICE

20.03.2021
KKS SIECHNICE-SMK LUBIN
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ-SKM ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA
IGNERHOME POLONIA ŚWIDNICA-WKK WROCŁAW
TEAM-PLAST KK OLEŚNICA-KS BASKET LEGNICA

Grupa 9-15
Pozostałe zespoły z grup A i B rozegrają mecz i rewanż z zaliczeniem meczów z I etapu pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

I RUNDA
30.01.2021
CHROBRY XXI KŁODZKO-WSTK WSCHOWA
UKS GIMBASKET WROCŁAW-PGE TURÓW ZGORZELEC
UKS SMS KARPACZ-ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.

06.02.2021
WSTK WSCHOWA-ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE
PGE TURÓW ZGORZELEC-CHROBRY XXI KŁODZKO
ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-UKS GIMBASKET WROCŁAW

13.02.2021
UKS SMS KARPACZ-WSTK WSCHOWA
ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE-PGE TURÓW ZGORZELEC
CHROBRY XXI KŁODZKO-ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.

20.02.2021
WSTK WSCHOWA-UKS GIMBASKET WROCŁAW
PGE TURÓW ZGORZELEC-UKS SMS KARPACZ
ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE

II RUNDA
27.02.2021
WSTK WSCHOWA-CHROBRY XXI KŁODZKO
PGE TURÓW ZGORZELEC-UKS GIMBASKET WROCŁAW
ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-UKS SMS KARPACZ

06.03.2021
ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE-WSTK WSCHOWA
CHROBRY XXI KŁODZKO-PGE TURÓW ZGORZELEC
UKS GIMBASKET WROCŁAW-ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.

13.03.2021
WSTK WSCHOWA-UKS SMS KARPACZ
PGE TURÓW ZGORZELEC-ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE
ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.-CHROBRY XXI KŁODZKO

20.03.2021
UKS GIMBASKET WROCŁAW-WSTK WSCHOWA
UKS SMS KARPACZ-PGE TURÓW ZGORZELEC
ZZKK ORZEŁ ZIĘBICE-ONLAJNERSI KANGOO BASKET GORZÓW WLKP.
 

KOMUNIKAT WGID NR 14 NA SEZON 2020/2021 DOT. TERMINARZA II ETAPU ROZGRYWEK 3LM