by DZKosz.pl
2018-03-12
Kategoria Kolegium sedziów |

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasi sędziowie Tomasz Langowski oraz Filip Marek sędziowali finałowy turniej Mistrzostw Polski Mężczyzn U20. Ponadto Mateusz Dukiel dostał wyznaczenie na finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet U22. Oba turnieje zostały objęte szkoleniem z ramienia Polskiego Związku Koszykówki. Nasi sędziowie zebrali pozytywne recenzje o czym świadczy fakt, że Tomasz Langowski i Filip Marek dostali obsadę na mecz finałowy całego turnieju. Wyróżnieniem była również obsada Mateusza Dukiela, który był najmłodszym stażem sędzią podczas finałowego turnieju kobiet. Całej trójce gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Turniej finałowy U20M wygrało Asseco Gdynia, drugie miejsce zajęło WKK Wrocław, trzecie Exact Systems Śląsk Wrocław.

W turnieju finałowym U22K złoto zdobyła drużyna VBW GTK Gdynia, srebrne medale dla Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, brązowe dla MUKS Poznań.