Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Regulamin    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
facebook
by DZKosz.pl
2016-11-14

Za nami I Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej. W imprezie wzięły udział drużyny Mistrzów Dolnego Śląska oraz Drużyny Gwiazd w kategoriach U14, U16 oraz U18.

Wyniki spotkań

Kategoria U14 (mieszane drużyny zawodniczek MKS MOS Ślęza Deichmann Wrocław oraz WKS Śląsk Wrocław)
Żółci - Czarni 13:9

Drużyn żółta:
Alicja Rogozińska. Hanna Ludwiczyńska, Monika Harasimów (2), Jagna Sosińska (2), Katarzyna Hyży, Zuzanna Pudło, Kacper Burakiewicz, Piotr Dąbrowski (3), Michał Wachowiak (2), Andrzej Jaworski, Roch Krawczyk (4)

Drużyna czarna:
Sara Pająk, Marta Skowron, Daria Trębowicz, Anna Jasińska (2), Ola Rój (2), Daria Radziszewska, Nadia Czerwińska, Marek Mitman (2), Michał Mindowicz, Paweł Kubiak, Patryk Przybyłek, Maksymilian Haber (3)

Trenerzy: Marian Czajkowski, Sebastian Wojnicki, Dariusz Kaca

Kategoria U16 kobiet
MKS MOS Prokom System Wrocław - Drużyna Gwiazd 6:7

MKS MOS Prokom System Wrocław:
Marta Nawrocka, Anna Tas, Wiktoria Kazimierowicz, Emilia Ulążka, Kamila Nawrocka, Maja Nizioł, Kornelia Szeremeta, Marianna Rusinek (2), Justyna Ilczyszyn, Martyna Ryng (4), Agata Lemańska
Trenerzy: Romuald Krauze, Janusz Wierzbicki

Drużyna Gwiazd:
MKS Basket Chrobry Głogów - Natalia Frankowska, Kinga Górna
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Aleksandra Wypustek (7)
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Aneta Rola
UKS Basket Zgorzelec - Nina Łozowska, Adrianna Urbanowicz
MKS Polkowice - Tatiana Żarnowska
KS Wichoś Jelenia Góra - Aleksandra Prokop, Jagoda Kuduk
Trenerzy: Rafał Sroka, Eugeniusz Sroka

Kategoria U16 mężczyzn
WKS Śląsk Wrocław - Drużyna Gwiazd 23:15

WKS Śląsk Wrocław:
Kacper Łaba, Maciej Nowak (4), Jakub Malik (2), Jakub Kuczyc (2), Jakub Zaremba (4), Aleks Żmijak (2), Igor Kozłowski (5), Adrian Chmielewski (4)
Trener: Piotr Portas

Drużyna Gwiazd:
WKK Wrocław - Mateusz Trębowicz, Mateusz Kaszowski, Igor Yoka-Bratasz (6), Arkadiusz Piątek (2), Bartosz Sibiński (1)
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Mateusz Frankiewicz (2), Mateusz Podejko (5)
KS Sudety Jelenia Góra - Mateusz Kleinowski, Kamil Białachowski
Trener: Sebastian Potoczny

Kategoria U18 kobiet
1 KS Ślęza Wrocław SA - Drużyna Gwiazd 12:20

1 KS Ślęza Wrocław SA:
Patrycja Jaworska, Anna Matras (2), Marta Wdowiuk, Natalia Maryniak, Wiktoria Wiśniowska (2), Wiktoria Lebiodzik (2), Weronika Woźna, Wiktoria Dycha (3), Aleksandra Magdziarz, Kinga Ochman (3)
Trener: Krzysztof Szwej

Drużyna  Gwiazd:
MKS Polkowice - Patrycja Tomaszewicz (5), Natalia Bucyk (10)
MKS MOS Wrocław - Weronika Hipp (6)
UKS Basket Zgorzelec - Oliwia Karasiewicz, Barbara Łachacz (1), Marzena Wdowska
KS Wichoś Jelenia Góra - Sandra Lewkowicz, Angelika Stefan (2)
Trener: Michał Grzesik

Kategoria U18 mężczyzn

WKS Śląsk Wrocław - Drużyna Gwiazd 13:20

WKS Śląsk Wrocław:
Alex Moon (2), Tymoteusz Matusiak, Jakub Zdeb, Kacper Kurkowiak (9), Mateusz Bortliczek, Sebastian Bożenko, Michał Sasik (2), Tomasz Żeleźniak
Trener: Jacek Krzykała

Drużyna Gwiazd:
WKK Wrocław - Jakub Wnorowski, Michał Jodłowski (3), Jakub Kobel (3), Kamil Fiedukiewicz, Fryderyk Matusiak (3)
KKS Turów Zgorzelec - Krzysztof Wrotnowski (4), Paweł Jaros (5)
UKS Gimbasket Wrocław - Łukasz Łaszczuk (2)
Trener: Tomasz Niedbalski

Powrót

Dolnośląski Związek Koszykówki we Wrocławiu

Tel.kom: 609 888 239
Email: biuro@dzkosz.wroclaw.pl
Strona www: www.dzkosz.wroclaw.pl

ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

Dołącz do nas.

Zapisz się do newslettera
i otrzymuj wiadomości z newsami.