W nadchodzącym tygodniu:


DataKtoLiga
2017-10-24 - 17:00:00MKS MOS I Deichmann Ślęza Wrocław - MKS MOS II Ślęza WrocławDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-25 - 14:00:00PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal II Zielona GóraJuniorzy gr. B
2017-10-25 - 16:30:00UKS Gimbasket Wrocław - WKS Śląsk II WrocławJuniorzy starsi
2017-10-25 - 16:30:00WKS Śląsk I Wrocław - SKM Zastal Zielona GóraJuniorzy starsi
2017-10-25 - 17:00:00KS Wichoś Jelenia Góra - MKS MOS Karkonosze Jelenia GóraDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-26 - 15:00:00WKK Wrocław - KKS KobierzyceJuniorzy starsi
2017-10-28 - 00:00:00UKS Rio Team Złotoryja - Franc Gardiner Polonia Świdnica3 Liga Mężczyzn
2017-10-28 - 00:00:00UKS Gimbasket Wrocław - MKS GKK GłogówKadeci U16
2017-10-28 - 00:00:00ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS Basket Chrobry GłogówKadetki
2017-10-28 - 00:00:00ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp. - MKS PolkowiceKadetki
2017-10-28 - 00:00:00KS Sudety III Jelenia Góra - WKS Śląsk II WrocławMini koszykówka chłopców U12
2017-10-28 - 00:00:00AZS AWF Wrocław - KS Sudety III Jelenia GóraMini koszykówka chłopców U12
2017-10-28 - 00:00:00UKS Draft Zgorzelec - UKS Chromik II ŻaryMini koszykówka chłopców U12
2017-10-28 - 00:00:00AZS AWF Wrocław - WKS Śląsk II WrocławMini koszykówka chłopców U12
2017-10-28 - 09:30:00MKS Basket Szczawno Zdrój - WKS Śląsk WrocławMini koszykówka chłopców U13
2017-10-28 - 11:00:00MKS Basket Szczawno Zdrój - PGE Turów ZgorzelecMini koszykówka chłopców U13
2017-10-28 - 12:00:00MKS Nysa Kłodzko - PGE Turów ZgorzelecKadeci U16
2017-10-28 - 12:30:00WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów ZgorzelecMini koszykówka chłopców U13
2017-10-28 - 13:15:00KS Wichoś Jelenia Góra - MKS II PolkowiceDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-28 - 14:00:00WKK Wrocław - MKS GKK GłogówKadeci U16
2017-10-28 - 14:15:00Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Zielona GóraKadeci U16
2017-10-28 - 14:45:00MKS MOS II Deichmann Ślęza Wrocław - MKS MOS Karkonosze Jelenia GóraKadetki
2017-10-28 - 15:00:00KKS Kobierzyce - MKS Basket Szczawno Zdrój3 Liga Mężczyzn
2017-10-28 - 17:00:00Chrobry XXI Kłodzko - UKS Chromik Żary3 Liga Mężczyzn
2017-10-28 - 17:00:00MKS MOS I Procom System Ślęza Wrocław - WSTK WschowaKadetki
2017-10-29 - 00:00:00MKS II Polkowice - MKS MOS I Deichmann Ślęza WrocławDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-29 - 00:00:00PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk II WrocławDolnośląska Liga Młodzików
2017-10-29 - 00:00:00UKS Gimbasket Wrocław - WKS Śląsk WrocławJuniorzy gr. A
2017-10-29 - 11:00:00GKS Gaudia Trzebnica-Zdrój - KS Sudety Jelenia GóraDolnośląska Liga Młodzików
2017-10-29 - 11:00:00SKM Zastal I Zielona Góra - PGE Turów ZgorzelecJuniorzy gr. B
2017-10-29 - 12:00:00WKS Śląsk I Wrocław - UKS Gimbasket WrocławDolnośląska Liga Młodzików
2017-10-29 - 12:00:00MKS Nysa Kłodzko - SMK LubinDolnośląska Liga Młodzików
2017-10-29 - 12:00:00KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.Juniorki
2017-10-29 - 12:15:00UKS Basket Zgorzelec - MKS Gwardia WrocławJuniorki
2017-10-29 - 13:00:00MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - KSW Spartakus Jelenia GóraDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-29 - 13:00:00MKS MOS II Ślęza Wrocław - MKS Basket Chrobry GłogówDolnośląska Liga Młodziczek
2017-10-29 - 13:00:00STORES SP78 Wrocław - WKK WrocławMini koszykówka chłopców U13
2017-10-29 - 13:15:00MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław - MKS Basket Chrobry GłogówJuniorki
2017-10-29 - 14:00:00KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp.Kadetki
2017-10-29 - 15:00:00WKK I Wrocław - Górnik Trans.eu WałbrzychJuniorzy gr. A
2017-10-29 - 15:00:00SKM Zastal II Zielona Góra - UKS Chromik ŻaryJuniorzy gr. B
2017-10-29 - 16:00:00KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.Juniorki starsze
2017-10-29 - 17:45:00KKS Siechnice - WSTK Wschowa3 Liga Mężczyzn

Dolnośląski Związek Koszykówki we Wrocławiu

Telefon: 071 367-39-80
Tel.kom: 609-888-099
Email: biuro_dzkosz.wroclaw.pl
Strona www: www.dzkosz.wroclaw.pl

ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

Dołącz do nas.

Zapisz się do newslettera
i otrzymuj wiadomości z newsami.