Pierwszy Dwutakt
Weryfikacje rozgrywek
Dokumenty
Kluby
Archiwum
Aktualności
Związek
Skład Zarządu
Skład Komisja Rewizyjna
Statut DZKosz
Kluby
Honorowi Członkowie DZKosz
Ligi męskie
3LM
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U15M
Liga Kadetów U14M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Mini Koszykówka Chłopców U10
Ligi żeńskie
2LK
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Kadry wojewódzkie
Kolegium Sędziów
Kurs Sędziowski
Skład Kolegium Sędziów
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U16M
Liga Kadetów U15M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U13
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U13
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Mini Koszykówka Chłopców U10
SEZON: 2020/2021
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
3LM
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12K
2LK
U11K
U11M
U19M
U17M
U19K
U17K
U15K
U10K
U10M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Rzuty wolne
Celne rzuty wolne suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
II etap (1-8)
II etap (9-15)
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne suma
Celne rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Skuteczność za 1
1.
Bartłomiej Rodak
Team-Plast KK Oleśnica
20
117
5.85
162
8.10
72.2
2.
Cezary Fudziak
PGE Turów Zgorzelec
19
104
5.47
162
8.53
64.2
3.
Marek Mitman
KKS Siechnice
22
98
4.45
134
6.09
73.1
4.
Wojciech Sienkiewicz
Uks Gimbasket Wrocław
17
95
5.59
131
7.71
72.5
5.
Dawid Piasecki
Team-Plast KK Oleśnica
22
90
4.09
145
6.59
62.1
6.
Mirosław Chorostecki
ZZKK Orzeł Ziębice
16
71
4.44
100
6.25
71
7.
Damian Szablewski
SMK Lubin
16
70
4.38
92
5.75
76.1
8.
Hubert Murzacz
IgnerHome Polonia Świdnica
18
68
3.78
95
5.28
71.6
9.
Mariusz Zgrzebnicki
WSTK Wschowa
18
67
3.72
93
5.17
72
10.
Damian Oswald
KKS Siechnice
21
66
3.14
75
3.57
88
11.
Marcin Jeziorowski
MKS Basket Szczawno-Zdrój
12
59
4.92
91
7.58
64.8
12.
Ilian Węgrowski
Q80ils SKM Zastal Zielona Góra
17
57
3.35
97
5.71
58.8
13.
Szymon Zieliński
ZZKK Orzeł Ziębice
19
57
3.00
92
4.84
62
14.
Michał Kaczuga
MKS Basket Szczawno-Zdrój
19
56
2.95
102
5.37
54.9
15.
Mateusz Stankiewicz
MKS Basket Szczawno-Zdrój
22
53
2.41
97
4.41
54.6
16.
Jacek Iłowski
SMK Lubin
18
53
2.94
88
4.89
60.2
17.
Jacek Krówczyński
WSTK Wschowa
18
50
2.78
88
4.89
56.8
18.
Michał Kanecki
UKS SMS Karpacz
17
48
2.82
74
4.35
64.9
19.
Szymon Latecki
Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów
18
47
2.61
70
3.89
67.1
20.
Stanisław Sergiel
KS Basket Legnica
14
46
3.29
64
4.57
71.9
21.
Artur Barycza
ZZKK Orzeł Ziębice
13
44
3.38
53
4.08
83
22.
Cyprian Benier
SMK Lubin
20
43
2.15
79
3.95
54.4
23.
Damian Sieńko
IgnerHome Polonia Świdnica
19
43
2.26
51
2.68
84.3
24.
Maciej Rejman
PGE Turów Zgorzelec
14
42
3.00
53
3.79
79.2
25.
Aleksander Raczek
UKS SMS Karpacz
10
41
4.10
69
6.90
59.4
26.
Michał Zakrzewski
Team-Plast KK Oleśnica
18
41
2.28
58
3.22
70.7
27.
Łukasz Kołaczyński
MKS Basket Szczawno-Zdrój
17
40
2.35
55
3.24
72.7
28.
Piotr Tarasewicz
KS Basket Legnica
13
39
3.00
71
5.46
54.9
29.
Maksymilian Konieczny
WSTK Wschowa
12
38
3.17
46
3.83
82.6
30.
Kacper Nakwasiński
Chrobry XXI Kłodzko
17
37
2.18
53
3.12
69.8
31.
Mikołaj Włodarczyk
WKK Wrocław
13
36
2.77
60
4.62
60
32.
Kacper Kwiatkowski
Uks Gimbasket Wrocław
13
36
2.77
51
3.92
70.6
33.
Jan Kurowski
Chrobry XXI Kłodzko
17
35
2.06
50
2.94
70
34.
Jacek Pałac
IgnerHome Polonia Świdnica
14
35
2.50
43
3.07
81.4
35.
Aleksander Pawłowski
UKS SMS Karpacz
20
33
1.65
67
3.35
49.3
36.
Łukasz Chmielewski
KS Basket Legnica
19
32
1.68
52
2.74
61.5
37.
Łukasz Winiarski
KS Basket Legnica
15
32
2.13
53
3.53
60.4
38.
Edwin Krzemiński
PGE Turów Zgorzelec
20
32
1.60
50
2.50
64
39.
Jakub Bernecki
Chrobry XXI Kłodzko
17
32
1.88
48
2.82
66.7
40.
Piotr Magdziarz
KKS Siechnice
20
32
1.60
47
2.35
68.1
41.
Paweł Macowicz
SMK Lubin
20
31
1.55
40
2.00
77.5
42.
Łukasz Horn
Team-Plast KK Oleśnica
21
31
1.48
44
2.10
70.5
43.
Patryk Dochniak
WKK Wrocław
15
30
2.00
41
2.73
73.2
44.
Dawid Sobkowiak
PGE Turów Zgorzelec
11
30
2.73
45
4.09
66.7
45.
Jakub Więckowski
Q80ils SKM Zastal Zielona Góra
16
30
1.88
52
3.25
57.7
46.
Dawid Stępień
PGE Turów Zgorzelec
19
30
1.58
41
2.16
73.2
47.
Mateusz Żebrok
WKK Wrocław
11
30
2.73
55
5.00
54.5
48.
Zbigniew Stasieńko
WKK Wrocław
16
29
1.81
39
2.44
74.4
49.
Michał Kawalerski
Uks Gimbasket Wrocław
16
29
1.81
54
3.38
53.7
50.
Wojciech Kostek
IgnerHome Polonia Świdnica
20
29
1.45
44
2.20
65.9
51.
Kewin Rybarczyk
UKS SMS Karpacz
20
28
1.40
47
2.35
59.6
52.
Mateusz Turcza
KS Basket Legnica
13
27
2.08
40
3.08
67.5
53.
Krystian Naramski
WSTK Wschowa
15
27
1.80
48
3.20
56.3
54.
Miłosz Morawski
PGE Turów Zgorzelec
18
26
1.44
43
2.39
60.5
55.
Daniel Iwański
KS Basket Legnica
12
26
2.17
46
3.83
56.5
56.
Jacek Dymarski
IgnerHome Polonia Świdnica
14
25
1.79
48
3.43
52.1
57.
Kacper Kurkowiak
WSTK Wschowa
18
24
1.33
42
2.33
57.1
58.
Marcin Jachimowski
Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów
19
22
1.16
44
2.32
50
59.
Jędrzej Toś
KKS Siechnice
17
21
1.24
45
2.65
46.7
60.
Kajetan Grześkiewicz
KKS Siechnice
14
17
1.21
54
3.86
31.5
Znajdź nas na Facebook'u
Obsługa rozgrywek
Galerie
11.12.2023
12. Mikołajkowy Turniej Koszykówki
13.11.2023
Nominacje do Kadry Dolnego Śląska 11.11.2023
19.06.2023
7. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej
16.06.2023
Grand Prix Dolnego Śląska 3x3 - Wrocław 3-4.06.2023
31.05.2023
Finał Minikoszykówki 2023
22.03.2023
Pierwszy Dwutakt 19.03.2023 WKK Sport Center
Relacje
Zaproszenia
07.02.2024
Turniej U16 Kobiet 08 –11.02.2024 Anykšiciai, Lithuania
04.02.2024
Turniej międzynarodowy Łotwa - Memoriał A.Krauklisa
04.02.2024
EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2024
07.12.2023
Zaproszenie na turniej chłopców z rocznika 2010
13.05.2022
UKS Nowa Sól zaprasza na turniej 3x3
15.11.2019
Green Star Cup - 27-29.12.2019
23.09.2019
4. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej - 21.09.2019