ROZGRYWKI:
Bartoszuk Szymon UKS Gimbasket Wrocław
Bazylewski Artur MKS Gwardia Wrocław
Bedla Jakub Górnik MAZBUD Wałbrzych
Bereszyński Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław
Bernaś Maksymilian MKS Nysa Kłodzko
Bernecki Jakub MKS Nysa Kłodzko
Bęc Dawid KS Sudety I Jelenia Góra
Białachowski Kamil KS Sudety I Jelenia Góra
Błaszczak Kewin MKS Gwardia Wrocław
Błażków Michał KS Sudety II Jelenia Góra
Bortolotto Tommaso MKS Gwardia Wrocław
Bulcewicz Wojciech KS Sudety II Jelenia Góra
Burakiewicz Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław
Buras Mateusz Exact Systems Śląsk Wrocław
Jadaś Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław
Jadowski Adrian MKS Gwardia Wrocław
Jagodziński Michał WKK I Wrocław
Jakubek Jakub MKS Gwardia Wrocław
Jakubik Cezary UKS Gimbasket Wrocław
Jakubowski Bartosz MKS Nysa Kłodzko
Januszkiewicz Michał WKK II Wrocław
Jasiński Karol KS Sudety I Jelenia Góra
Jaworski Dariusz WKK I Wrocław
Kacperski Tomasz MKS Gwardia Wrocław
Kalinowski Juliusz Górnik MAZBUD Wałbrzych
Kania Wiktor Exact Systems Śląsk Wrocław
Kawa Krzysztof MKS Gwardia Wrocław
Kawalerski Michał UKS Gimbasket Wrocław
Kędrzyński Bartosz MKS Gwardia Wrocław
Khalymon Dmytro MKS Gwardia Wrocław
Kiwacz Krzysztof WKK I Wrocław
Klemczyński Szymon MKS Gwardia Wrocław
Kmieć Mikołaj MKS Nysa Kłodzko
Kobus Oskar KS Sudety II Jelenia Góra
Kocięcki Jędrzej MKS Gwardia Wrocław
Koczapski Wojciech WKK I Wrocław
Kończyło Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław
Koralewicz Kacper KS Sudety II Jelenia Góra
Korbas Adrian MKS Nysa Kłodzko
Kozowski Michał MKS Gwardia Wrocław
Król Adam KS Sudety I Jelenia Góra
Kuban Piotr KS Sudety I Jelenia Góra
Macewicz Michał Exact Systems Śląsk Wrocław
Magdziarczyk Kacper Górnik MAZBUD Wałbrzych
Marchewka Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław
Marek Kacper KS Sudety I Jelenia Góra
Mazurek Filip UKS Gimbasket Wrocław
Mądro Bartosz MKS Gwardia Wrocław
Melnyk Mykola MKS Gwardia Wrocław
Merchelski Ryszard MKS Gwardia Wrocław
Paszkowski Szymon UKS Gimbasket Wrocław
Patynowski Michał UKS Gimbasket Wrocław
Pawełka Juliusz Exact Systems Śląsk Wrocław
Pawłowski Aleksander KS Sudety I Jelenia Góra
Peltz Jan UKS Gimbasket Wrocław
Perkowski Igor MKS Gwardia Wrocław
Pieprzyk Julian Górnik MAZBUD Wałbrzych
Piętowski Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław
Plata Andrzej MKS Nysa Kłodzko
Pokitko Kacper UKS Gimbasket Wrocław
Polak Krystian KS Sudety I Jelenia Góra
Popławski Adam KS Sudety II Jelenia Góra
Prześlak Piotr UKS Gimbasket Wrocław
Samiec Mateusz KS Sudety II Jelenia Góra
Sapiechowski Szymon Górnik MAZBUD Wałbrzych
Siembiga Wojciech Exact Systems Śląsk Wrocław
Sikuciński Mateusz MKS Gwardia Wrocław
Skorupa Jakub KS Sudety II Jelenia Góra
Skwark Hubert Górnik MAZBUD Wałbrzych
Soroka Daniel Exact Systems Śląsk Wrocław
Stachowiak Nikodem WKK I Wrocław
Stadler Maksymilian SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Stankiewicz Mateusz Górnik MAZBUD Wałbrzych
Starczewski Szymon KS Sudety II Jelenia Góra
Stasieńko Zbigniew WKK I Wrocław
Strysz Jakub Exact Systems Śląsk Wrocław
Strzemecki Wiktor KS Sudety II Jelenia Góra
Styczeń Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław
Walaszek Oskar KS Sudety I Jelenia Góra
Warchoł Patryk Górnik MAZBUD Wałbrzych
Wasilewicz Igor Górnik MAZBUD Wałbrzych
Wawrzkiewicz Michał SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Węgrowski Ilian SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Wieczorek Maksym SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Więckowski Jakub SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Wiktorski Dawid SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra
Wilczek Maksymilian WKK I Wrocław
Włodarczyk Mikołaj WKK I Wrocław
Włodarczyk Mikołaj MKS Nysa Kłodzko
Włoszczyński Krystian KS Sudety II Jelenia Góra
Wojciechowski Mikołaj Exact Systems Śląsk Wrocław
Wołk Miłosz UKS Gimbasket Wrocław
Woźniakiewicz Łukasz WKK I Wrocław
Wronkowski Kacper Exact Systems Śląsk Wrocław