ROZGRYWKI:
Lp. | Zawodnik | Drużyna | Mecze | Pkt | Mecze | c2 | w2 | % | c3 | w3 | % | c | w | % | c1 | w1 | % | A | O | Sum | As | F | Fw | S | P | B | As/S | P/S | Eval | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oliwier Rajewicz | Basket 4 Kids Zielona Góra | 12 | 245 | 12 | 0 | 7 | 0 | 0 | 50 | 104 | 48.1000 | 32 | 0 | 0 | 0 | 198 | 0 | ||||||||||||
2. | Szymon Szczepaniak | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 12 | 244 | 12 | 0 | 8 | 0 | 0 | 53 | 82 | 64.6000 | 20 | 0 | 0 | 0 | 223 | 0 | ||||||||||||
3. | Igor Piotrowski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 10 | 212 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 | 24 | 60 | 40.0000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 184 | 0 | ||||||||||||
4. | Kacper Urbański | Basket 4 Kids Zielona Góra | 12 | 200 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 69 | 60.9000 | 45 | 0 | 0 | 0 | 173 | 0 | ||||||||||||
5. | Kornel Styrcula | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 14 | 188 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 62 | 45.2000 | 45 | 0 | 0 | 0 | 154 | 0 | ||||||||||||
6. | Wiktor Szczukowski | GREEN STAR Bricomarche BC | 8 | 183 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 17 | 42 | 40.5000 | 18 | 0 | 0 | 0 | 159 | 0 | ||||||||||||
7. | Jan Ślusarczyk | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 183 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 42.9000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 174 | 0 | ||||||||||||
8. | Marcel Przybyła | WKK I Wrocław | 12 | 180 | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 | 14 | 28 | 50.0000 | 17 | 0 | 0 | 0 | 177 | 0 | ||||||||||||
9. | Jakub Rejman | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 10 | 174 | 10 | 0 | 16 | 0 | 0 | 7 | 12 | 58.3000 | 22 | 0 | 0 | 0 | 185 | 0 | ||||||||||||
10. | Aleksander Jaśnikowski | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 169 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 41 | 53.7000 | 16 | 0 | 0 | 0 | 150 | 0 | ||||||||||||
11. | Krystian Rutkowski | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 13 | 166 | 13 | 0 | 11 | 0 | 0 | 42 | 79 | 53.2000 | 41 | 0 | 0 | 0 | 140 | 0 | ||||||||||||
12. | Maksymilian Cykman | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 165 | 10 | 0 | 7 | 0 | 0 | 33 | 72 | 45.8000 | 22 | 0 | 0 | 0 | 133 | 0 | ||||||||||||
13. | Marcel Styrcula | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 14 | 154 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 85 | 51.8000 | 37 | 0 | 0 | 0 | 113 | 0 | ||||||||||||
14. | Jakub Szerechowicz | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 14 | 150 | 14 | 0 | 9 | 0 | 0 | 15 | 22 | 68.2000 | 42 | 0 | 0 | 0 | 152 | 0 | ||||||||||||
15. | Mikołaj Stywryn | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 13 | 140 | 13 | 0 | 10 | 0 | 0 | 21 | 43 | 48.8000 | 33 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | ||||||||||||
16. | Kornel Ponikowski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 11 | 138 | 11 | 0 | 5 | 0 | 0 | 14 | 35 | 40.0000 | 29 | 0 | 0 | 0 | 122 | 0 | ||||||||||||
17. | Michał Karsznia | WKK I Wrocław | 9 | 129 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 13 | 53.8000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 123 | 0 | ||||||||||||
18. | Seweryn Czarnecki | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 10 | 126 | 10 | 0 | 9 | 0 | 0 | 12 | 19 | 63.2000 | 25 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | ||||||||||||
19. | Igor Szostak | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 121 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 | 12 | 38 | 31.6000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | ||||||||||||
20. | Jakub Garliński | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 10 | 121 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12 | 28 | 42.9000 | 28 | 0 | 0 | 0 | 107 | 0 | ||||||||||||
21. | Jakub Czernicki | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 10 | 111 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 31 | 35.5000 | 16 | 0 | 0 | 0 | 92 | 0 | ||||||||||||
22. | Bartosz Radny | GREEN STAR Bricomarche BC | 6 | 109 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 7 | 15 | 46.7000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 110 | 0 | ||||||||||||
23. | Wojciech Chojnacki | WKK I Wrocław | 11 | 108 | 11 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 15 | 66.7000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 108 | 0 | ||||||||||||
24. | Szymon Ryglowski | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 10 | 107 | 10 | 0 | 4 | 0 | 0 | 19 | 36 | 52.8000 | 14 | 0 | 0 | 0 | 94 | 0 | ||||||||||||
25. | Jakub Urbanowski | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 13 | 105 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 14 | 22 | 63.6000 | 24 | 0 | 0 | 0 | 99 | 0 | ||||||||||||
26. | Szymon Dylewicz | WKK I Wrocław | 8 | 104 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40.0000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 99 | 0 | ||||||||||||
27. | Sasza Motylski | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 103 | 8 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 10 | 70.0000 | 25 | 0 | 0 | 0 | 107 | 0 | ||||||||||||
28. | Kamil Potoczny | WKK I Wrocław | 12 | 100 | 12 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3 | 7 | 42.9000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | ||||||||||||
29. | Aron Ochońko | WKK II Wrocław | 8 | 100 | 8 | 0 | 10 | 0 | 0 | 9 | 17 | 52.9000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 102 | 0 | ||||||||||||
30. | Artsiom Shylko | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 95 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 20 | 50.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0 | ||||||||||||
31. | Julian Popiel | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 12 | 94 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 18 | 33 | 54.5000 | 31 | 0 | 0 | 0 | 80 | 0 | ||||||||||||
32. | Karol Kaniewski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 10 | 89 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 30 | 43.3000 | 40 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||||
33. | Jacek Moryson-Wojciechowski | WKK I Wrocław | 9 | 88 | 9 | 0 | 4 | 0 | 0 | 16 | 25 | 64.0000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 83 | 0 | ||||||||||||
34. | Bartek Kierzek | GREEN STAR Bricomarche BC | 8 | 87 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10 | 12 | 83.3000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 88 | 0 | ||||||||||||
35. | Maciej Kmiecik | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 6 | 87 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 4 | 8 | 50.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 92 | 0 | ||||||||||||
36. | Bartosz Grudzień | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 87 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 24 | 37.5000 | 27 | 0 | 0 | 0 | 72 | 0 | ||||||||||||
37. | Nikodem Stojanowski | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 12 | 85 | 12 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 9 | 22.2000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 83 | 0 | ||||||||||||
38. | Nataniel Bębas | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 10 | 85 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 12 | 50.0000 | 34 | 0 | 0 | 0 | 85 | 0 | ||||||||||||
39. | Bartosz Regulski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 12 | 85 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 27 | 44.4000 | 38 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0 | ||||||||||||
40. | Stanisław Kuczewski | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 84 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 13 | 69.2000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 81 | 0 | ||||||||||||
41. | Tymon Deleżyński | WKK II Wrocław | 9 | 79 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 17 | 39 | 43.6000 | 17 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | ||||||||||||
42. | Michał Jurek | WKK I Wrocław | 12 | 78 | 12 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100.0000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 88 | 0 | ||||||||||||
43. | Tymon Baran | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 12 | 75 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 16 | 36 | 44.4000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0 | ||||||||||||
44. | Adam Małolepszy | WKK I Wrocław | 11 | 74 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40.0000 | 21 | 0 | 0 | 0 | 71 | 0 | ||||||||||||
45. | Stanisław Wajs | Exact Systems Śląsk Wrocław | 10 | 74 | 10 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3000 | 19 | 0 | 0 | 0 | 77 | 0 | ||||||||||||
46. | Wadim Sikorski | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 70 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 50.0000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 66 | 0 | ||||||||||||
47. | Jan Grabowski | WKK I Wrocław | 7 | 69 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 64 | 0 | ||||||||||||
48. | Jędrzej Kamiński | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 4 | 60 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 27.3000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 53 | 0 | ||||||||||||
49. | Tymon Graczyk | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 59 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 15 | 46.7000 | 25 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||||
50. | Jakub Zastawny | WKK I Wrocław | 8 | 59 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 61 | 0 | ||||||||||||
51. | Nathan Kelati | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 10 | 58 | 10 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.0000 | 20 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0 | ||||||||||||
52. | Borys Nowak | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 57 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 16 | 62.5000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 52 | 0 | ||||||||||||
53. | Ignacy Malinowski | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 57 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 24 | 45.8000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0 | ||||||||||||
54. | Paweł Kuliniak | GREEN STAR Bricomarche BC | 6 | 56 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 13 | 61.5000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||||
55. | Roch Skaczyło | MKS Nysa Kłodzko | 9 | 55 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 16 | 50.0000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | ||||||||||||
56. | Borys Piotrowski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 5 | 54 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 16 | 30 | 53.3000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0 | ||||||||||||
57. | Feliks Zarzycki | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 54 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 17 | 52.9000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0 | ||||||||||||
58. | Mikołaj Nowostawski | WKK II Wrocław | 10 | 53 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 57.1000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 51 | 0 | ||||||||||||
59. | Franciszek Korotczuk | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 6 | 53 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 19 | 31.6000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | ||||||||||||
60. | Ignacy Golczyk | Basket 4 Kids Zielona Góra | 6 | 49 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 18 | 38.9000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | ||||||||||||
61. | Filip Sobolewski | Exact Systems Śląsk Wrocław | 9 | 48 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 49 | 0 | ||||||||||||
62. | Marcel Woźniak | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 48 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 7 | 71.4000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 49 | 0 | ||||||||||||
63. | Mikołaj Tomczyk | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 6 | 47 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 11 | 45.5000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 44 | 0 | ||||||||||||
64. | Dominik Liczbiński | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 7 | 46 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 17 | 41.2000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0 | ||||||||||||
65. | Krzysztof Mochól | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 13 | 45 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 9 | 44.4000 | 38 | 0 | 0 | 0 | 43 | 0 | ||||||||||||
66. | Julian Szkudlarski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 8 | 44 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 25 | 28.0000 | 19 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||||
67. | Dawid Janiszewski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 7 | 43 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0 | ||||||||||||
68. | Marcel Jaworski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 5 | 43 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 14 | 21.4000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | ||||||||||||
69. | Bartosz Ambroziak | Exact Systems Śląsk Wrocław | 5 | 41 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | ||||||||||||
70. | Jan Bzdzion | WKK II Wrocław | 8 | 40 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 38.9000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0 | ||||||||||||
71. | Michał Kryś | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 12 | 40 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 17 | 23.5000 | 18 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | ||||||||||||
72. | Ignacy Łazuta | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 11 | 40 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 37.5000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | ||||||||||||
73. | Mateusz Wierzbicki | WKK II Wrocław | 10 | 39 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||||
74. | Michał Borowiec | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 6 | 39 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 24 | 45.8000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||||
75. | Oleh Somik | WKK I Wrocław | 8 | 39 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14.3000 | 9 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0 | ||||||||||||
76. | Jan Hamrol | Basket 4 Kids Zielona Góra | 12 | 38 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 8 | 50.0000 | 14 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0 | ||||||||||||
77. | Rafał Rychlik | WKK I Wrocław | 4 | 37 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.0000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||||
78. | Oskar Pokusa | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 37 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | ||||||||||||
79. | Maksymilian Widawski | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 36 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 25 | 28.0000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||||
80. | Filip Sadowski | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 36 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 14 | 35.7000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | ||||||||||||
81. | Filip Popek | WKK II Wrocław | 10 | 34 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20.0000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | ||||||||||||
82. | Szymon Berg | MKS Nysa Kłodzko | 8 | 34 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 13 | 46.2000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | ||||||||||||
83. | Aleksander Asuni | GREEN STAR Bricomarche BC | 8 | 33 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | ||||||||||||
84. | Piotr Łątka | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 13 | 32 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 10 | 50.0000 | 29 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | ||||||||||||
85. | Adam Wilczek | Exact Systems Śląsk Wrocław | 4 | 31 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | ||||||||||||
86. | Sebastian Rychlik | WKK I Wrocław | 3 | 30 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | ||||||||||||
87. | Milan Pustelnik | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 6 | 30 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 50.0000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||||
88. | Michał Naumowicz | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 11 | 29 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 37.5000 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||||
89. | Michał Szeluk | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 7 | 29 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 60.0000 | 23 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | ||||||||||||
90. | Filip Siewierski | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 13 | 29 | 13 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3000 | 18 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0 | ||||||||||||
91. | Bruno Baran | WKK II Wrocław | 5 | 28 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25.0000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | ||||||||||||
92. | Wojciech Pasieczny | WKK II Wrocław | 7 | 28 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0.0000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||||
93. | Igor Hierowski | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 10 | 26 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7000 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | ||||||||||||
94. | Aleksander Doniec | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 4 | 26 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 13 | 23.1000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | ||||||||||||
95. | Franciszek Wasik | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 11 | 24 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | ||||||||||||
96. | Hubert Żodź | WKK I Wrocław | 2 | 23 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 9 | 33.3000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||||
97. | Maksymilian Drozdowski | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 13 | 23 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 66.7000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||||
98. | Xavier Sokalski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 10 | 23 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 42.9000 | 22 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||||
99. | Karol Żygadło | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 10 | 23 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 16 | 31.3000 | 28 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
100. | Franciszek Kutrzuba | MKS Nysa Kłodzko | 8 | 22 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | ||||||||||||
101. | Stanisław Nowak | GREEN STAR Bricomarche BC | 6 | 21 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 9 | 66.7000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||||
102. | Szymon Głowacki | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 10 | 21 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | 75.0000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | ||||||||||||
103. | Dominik Kierecki | WKK I Wrocław | 6 | 20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 25.0000 | 8 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||||
104. | Igor Szyliński | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 11 | 20 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||||
105. | Tymon Łabędzki | WKK II Wrocław | 9 | 20 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | ||||||||||||
106. | Kacper Szokalski | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 19 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 20.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | ||||||||||||
107. | Paweł Kozar | MKS Nysa Kłodzko | 8 | 19 | 8 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 11 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | ||||||||||||
108. | Dominik Murawski | WKK I Wrocław | 7 | 18 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | ||||||||||||
109. | Przemysław Senetra | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 8 | 16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 40.0000 | 14 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | ||||||||||||
110. | Hubert Wróbel | WKK II Wrocław | 6 | 16 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.0000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||||
111. | Florian Rogalski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 11 | 16 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20.0000 | 14 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
112. | Igor Popek | WKK II Wrocław | 8 | 16 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16.7000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
113. | Igor Miakisz | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 8 | 15 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | ||||||||||||
114. | Oskar Zgryzek | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 10 | 15 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75.0000 | 19 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||||
115. | Jakub Kuliniak | GREEN STAR Bricomarche BC | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
116. | Sylwester Jamuła | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 8 | 15 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 11 | 45.5000 | 12 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | ||||||||||||
117. | Franciszek Jazdończyk | Exact Systems Śląsk Wrocław | 5 | 14 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | ||||||||||||
118. | Kuba Wach | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 6 | 14 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||||
119. | Filip Gruszczyński | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 6 | 14 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | ||||||||||||
120. | Michał Wyrwicki | GREEN STAR Bricomarche BC | 4 | 14 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50.0000 | 9 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
121. | Michał Weremczuk | WKK I Wrocław | 3 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||||
122. | Michał Janiak | WKK II Wrocław | 4 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | ||||||||||||
123. | Maciej Kurpiński | Exact Systems Śląsk Wrocław | 3 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
124. | Antoni Krywyj | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 22.2000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||||
125. | Franciszek Andrałojć | Basket 4 Kids Zielona Góra | 11 | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | ||||||||||||
126. | Szymon Węgiel | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 8 | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||||
127. | Wojciech Jacyna | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 6 | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 57.1000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||||
128. | Tomasz Pawlak | WKK I Wrocław | 1 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||||
129. | Michał Wysocki | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||||
130. | Błażej Nieścierowicz | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 4 | 8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||||||||||||
131. | Tomasz Wolf | WKK II Wrocław | 2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||||
132. | Wojciech Grymuza | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 8 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | ||||||||||||
133. | Bartłomiej Wrona | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 13 | 8 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20.0000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
134. | Miłosz Łuszczyński | WKK I Wrocław | 3 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 50.0000 | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||||
135. | Tytus Kowalski | WKK I Wrocław | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25.0000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
136. | Julian Wiśniewski | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 8 | 6 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||||||||||||
137. | Maciej Rybaczuk | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 8 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
138. | Kacper Libik | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||||
139. | Szymon Kuczyński | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | ||||||||||||
140. | Kamil Nowak | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 10 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
141. | Wiktor Zawojak | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 11 | 6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.0000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | ||||||||||||
142. | Antoni Miara | MKS Nysa Kłodzko | 10 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0000 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
143. | Mikołaj Głos | Exact Systems Śląsk Wrocław | 8 | 5 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
144. | Mateusz Skoracki | GREEN STAR Bricomarche BC | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
145. | Jan Pewniak | WKK II Wrocław | 8 | 5 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
146. | Jan Rymanowski | WKK I Wrocław | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
147. | Karol Radziejewski | MKS Nysa Kłodzko | 6 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||||
148. | Jakub Goska | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | ||||||||||||
149. | Patryk Bem | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
150. | Tomasz Przybylski | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 5 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
151. | Kacper Jacukowicz | MKS Nysa Kłodzko | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100.0000 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | ||||||||||||
152. | Szymon Żak | WKK II Wrocław | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
153. | Filip Kaźmierski | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
154. | Jakub Bosiacki | GREEN STAR Bricomarche BC | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
155. | Tymon Ralcewicz | GREEN STAR Bricomarche BC | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
156. | Karol Słupski | GREEN STAR Bricomarche BC | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
157. | Marcel Giza | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
158. | Marcel Konat | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
159. | Jonatan Drozdek | UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
160. | Jakub Nowik | GREEN STAR Bricomarche BC | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
161. | Marcel Sobczyk | MKS Nysa Kłodzko | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||||||||||
162. | Fabian Kapelko | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 6 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.0000 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||
163. | Michał Węgrzanowski | WKK I Wrocław | 6 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50.0000 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
164. | Wojciech Rucki | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
165. | Antoni Wilk | MKS Nysa Kłodzko | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
166. | Michał Piotrowicz | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
167. | Maksymilian Kmiecik | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
168. | Oskar Żuchowski | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.0000 | 4 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | ||||||||||||
169. | Hubert Bitner | GREEN STAR Bricomarche BC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
170. | Alan Bruzda | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
171. | Michał Wasiluk | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
172. | Michał Korczuk | WKK II Wrocław | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
173. | Viktor Sowiński | WKK II Wrocław | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
174. | Nikodem Matyszczak | Basket 4 Kids Zielona Góra | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
175. | Evan Treichel-Ludkowski | MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
176. | Filip Majchrzak | Niesobski Basket Academy Jelenia Góra | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
177. | Yu Chen Liu | Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
178. | Adam Olejarz | GREEN STAR Bricomarche BC | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
179. | Kajetan Walos | MKS Nysa Kłodzko | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
180. | Antoni Kuliński | WKK II Wrocław | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
181. | Karol Słowikowski | Basket 4 Kids Zielona Góra | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
182. | Filip Uchman | MKS Nysa Kłodzko | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
183. | Maksymilian Moroz | Basket 4 Kids Zielona Góra | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||
184. | Dawid Grelewicz | Górnik MAZBUD Wałbrzych | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |