Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

24.10.2020 13:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - WKK I Wrocław 23:70
24.10.2020 15:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - WKK I Wrocław 15:57
24.10.2020 16:30 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 50:34

Turniej 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

21.11.2020 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 32:49

Turniej 4 Gospodarz: WKK II Wrocław

27.03.2021 11:00 WKK II Wrocław - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
27.03.2021 12:30 WKK II Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
27.03.2021 14:00 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 1 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

10.04.2021 12:30 MKS Basket Szczawno Zdrój - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
10.04.2021 14:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
10.04.2021 15:30 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--

Turniej 5 Gospodarz: WKK I Wrocław

07.11.2020 10:00 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 88:16
07.11.2020 11:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 19:78
07.11.2020 13:00 WKK I Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 63:34

Turniej 7 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

07.11.2020 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Exact Systems Śląsk I Wrocław 47:53
07.11.2020 11:00 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk I Wrocław 29:62
07.11.2020 9:00 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 20:57

Turniej 6 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

12.12.2020 15:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Turniej 8 Gospodarz: GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra

21.11.2020 12:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 65:31
21.11.2020 13:30 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk I Wrocław 27:68
21.11.2020 15:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk I Wrocław 35:63

Turniej 10 Gospodarz: WKK I Wrocław

21.11.2020 12:15 WKK I Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 83:26
21.11.2020 13:45 WKK II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 51:37
21.11.2020 15:15 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław 83:30

Turniej 11 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

05.12.2020 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
05.12.2020 Exact Systems Śląsk II Wrocław - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--
05.12.2020 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--

Turniej 14 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

05.12.2020 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - WKK I Wrocław --:--
05.12.2020 WKK I Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
05.12.2020 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Turniej 12 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

05.12.2020 11:00 WKK II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 13 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

05.12.2020 11:00 BC Swiss Krono Żary - PGE Turów Zgorzelec --:--
05.12.2020 12:15 PGE Turów Zgorzelec - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
05.12.2020 13:30 BC Swiss Krono Żary - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--

Turniej 15 Gospodarz: WKK II Wrocław

19.12.2020 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
19.12.2020 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
19.12.2020 WKK II Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 17 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

19.12.2020 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--

Turniej 16 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

19.12.2020 10:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec --:--
19.12.2020 12:30 PGE Turów Zgorzelec - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--
19.12.2020 14:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--

Turniej 18 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

09.01.2021 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
09.01.2021 Exact Systems Śląsk II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
09.01.2021 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 19 Gospodarz: GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra

09.01.2021 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 20 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

06.02.2021 Exact Systems Śląsk II Wrocław - WKK II Wrocław --:--
06.02.2021 WKK II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
06.02.2021 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Turniej 21 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

06.02.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
06.02.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
06.02.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 22 Gospodarz: Exact Systems Śląsk I Wrocław

06.02.2021 Exact Systems Śląsk I Wrocław - WKK I Wrocław --:--

Turniej 23 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

06.03.2021 PGE Turów Zgorzelec - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
06.03.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
06.03.2021 PGE Turów Zgorzelec - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--

Turniej 24 Gospodarz: Exact Systems Śląsk I Wrocław

06.03.2021 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław --:--
06.03.2021 Exact Systems Śląsk II Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
06.03.2021 Exact Systems Śląsk I Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 25 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

06.03.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--
06.03.2021 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
06.03.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK II Wrocław --:--

Turniej 26 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

20.03.2021 BC Swiss Krono Żary - WKK I Wrocław --:--
20.03.2021 WKK I Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
20.03.2021 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--