Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

17.10.2020 11:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec 35:82
17.10.2020 12:30 UKS Basket Zgorzelec - Ślęza BFD Wrocław II 46:49
17.10.2020 14:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - Ślęza BFD Wrocław II 22:66

Turniej 2 Gospodarz: WSTK Wschowa

17.10.2020 13:00 WSTK Wschowa - KS Szprotavia Szprotawa 14:73
17.10.2020 14:30 KS Szprotavia Szprotawa - MKS MOS Deichmann Wrocław 32:46
17.10.2020 16:00 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 12:81

Turniej 1 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

20.12.2020 11:00 Ślęza BFD Wrocław I - UKS 2 Ziębice --:--
20.12.2020 12:15 Ślęza BFD Wrocław I - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
20.12.2020 13:30 UKS 2 Ziębice - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 5 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław II

07.11.2020 10:00 Ślęza BFD Wrocław II - WSTK Wschowa 73:9
07.11.2020 11:30 WSTK Wschowa - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 17:74
07.11.2020 13:00 Ślęza BFD Wrocław II - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 54:32

Turniej 4 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

07.11.2020 12:30 KS Szprotavia Szprotawa - KSW Spartakus Jelenia Góra 48:30
07.11.2020 14:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - Ślęza BFD Wrocław I 21:66
07.11.2020 15:30 KS Szprotavia Szprotawa - Ślęza BFD Wrocław I 31:43

Turniej 6 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

20.02.2021 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
20.02.2021 UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice --:--
20.02.2021 13:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice --:--

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - UKS Basket Zgorzelec --:--
UKS Basket Zgorzelec - KS Szprotavia Szprotawa --:--
SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KS Szprotavia Szprotawa --:--

Turniej 7 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

21.11.2020 10:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław I 29:41
21.11.2020 11:30 Ślęza BFD Wrocław I - Ślęza BFD Wrocław II 47:32
21.11.2020 13:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław II 39:49

Turniej 8 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

21.11.2020 14:15 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 74:12
21.11.2020 15:30 WSTK Wschowa - UKS 2 Ziębice 25:72
21.11.2020 16:45 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS 2 Ziębice 44:61

Turniej 10 Gospodarz: WSTK Wschowa

WSTK Wschowa - Ślęza BFD Wrocław I --:--
Ślęza BFD Wrocław I - UKS Basket Zgorzelec --:--
WSTK Wschowa - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 11 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław II

05.12.2020 10:30 Ślęza BFD Wrocław II - UKS 2 Ziębice --:--
05.12.2020 11:45 UKS 2 Ziębice - KS Szprotavia Szprotawa --:--
05.12.2020 13:00 Ślęza BFD Wrocław II - KS Szprotavia Szprotawa --:--

Turniej 12 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

05.12.2020 14:15 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
05.12.2020 15:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
05.12.2020 16:45 KSW Spartakus Jelenia Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 13 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

19.12.2020 Ślęza BFD Wrocław I - KS Szprotavia Szprotawa --:--
19.12.2020 KS Szprotavia Szprotawa - WSTK Wschowa --:--
19.12.2020 Ślęza BFD Wrocław I - WSTK Wschowa --:--

Turniej 14 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

19.12.2020 10:30 UKS 2 Ziębice - Ślęza BFD Wrocław II --:--
19.12.2020 11:45 Ślęza BFD Wrocław II - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
19.12.2020 13:00 UKS 2 Ziębice - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--

Turniej 15 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

19.12.2020 11:00 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
19.12.2020 12:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
19.12.2020 14:00 UKS Basket Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 16 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

09.01.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Ślęza BFD Wrocław I --:--
09.01.2021 Ślęza BFD Wrocław I - Ślęza BFD Wrocław II --:--
09.01.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Ślęza BFD Wrocław II --:--

Turniej 17 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

09.01.2021 UKS Basket Zgorzelec - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
09.01.2021 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa --:--
09.01.2021 UKS Basket Zgorzelec - WSTK Wschowa --:--

Turniej 18 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

09.01.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice --:--
09.01.2021 UKS 2 Ziębice - KS Szprotavia Szprotawa --:--
09.01.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Szprotavia Szprotawa --:--

Turniej 19 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

06.02.2021 Ślęza BFD Wrocław I - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
06.02.2021 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
06.02.2021 Ślęza BFD Wrocław I - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

06.02.2021 KS Szprotavia Szprotawa - UKS Basket Zgorzelec --:--
06.02.2021 UKS Basket Zgorzelec - Ślęza BFD Wrocław II --:--
06.02.2021 KS Szprotavia Szprotawa - Ślęza BFD Wrocław II --:--

Turniej 21 Gospodarz: WSTK Wschowa

06.02.2021 WSTK Wschowa - UKS 2 Ziębice --:--
06.02.2021 UKS 2 Ziębice - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
06.02.2021 WSTK Wschowa - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 22 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

06.03.2021 UKS 2 Ziębice - Ślęza BFD Wrocław I --:--
06.03.2021 Ślęza BFD Wrocław I - UKS Basket Zgorzelec --:--
06.03.2021 UKS 2 Ziębice - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 23 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

06.03.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław II --:--
06.03.2021 Ślęza BFD Wrocław II - WSTK Wschowa --:--
06.03.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - WSTK Wschowa --:--

Turniej 24 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

06.03.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
06.03.2021 KSW Spartakus Jelenia Góra - KS Szprotavia Szprotawa --:--
06.03.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KS Szprotavia Szprotawa --:--