Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.10.2020 12:00 PGE Turów Zgorzelec - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 87:58
08.10.2020 15:30 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 98:59
13.10.2020 17:30 BC Swiss Krono Żary - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 63:69

Kolejka I

04.10.2020 13:30 Nawrot Śląsk Wrocław - UKS GIMBASKET Wrocław 167:60
04.10.2020 14:30 WKK I Wrocław - MKS Gwardia Wrocław 87:62
07.10.2020 17:30 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK II Wrocław 92:56

Kolejka II

11.10.2020 12:15 WKK II Wrocław - Nawrot Śląsk Wrocław 61:136
31.10.2020 11:00 WKK I Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 126:80
20.12.2020 12:00 MKS Gwardia Wrocław - UKS GIMBASKET Wrocław 122:74

Kolejka II

11.10.2020 13:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 70:105
11.10.2020 13:00 BC Swiss Krono Żary - PGE Turów Zgorzelec 71:79
11.10.2020 13:30 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 76:73

Kolejka III

15.10.2020 19:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 93:70
18.10.2020 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 123:39
18.10.2020 10:30 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 90:64

Kolejka III

18.10.2020 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - MKS Gwardia Wrocław 86:94
06.11.2020 18:30 WKK II Wrocław - UKS GIMBASKET Wrocław 106:60
30.11.2020 15:30 Nawrot Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław 68:90

Kolejka IV

24.10.2020 10:30 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 81:45
25.10.2020 11:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 99:59
19.11.2020 18:30 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 79:67

Kolejka IV

25.10.2020 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Nawrot Śląsk Wrocław 67:97
25.10.2020 12:30 MKS Gwardia Wrocław - WKK II Wrocław 101:67
25.10.2020 12:30 WKK I Wrocław - UKS GIMBASKET Wrocław 118:62

Kolejka V

04.11.2020 16:30 WKK II Wrocław - WKK I Wrocław 58:108
08.11.2020 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 87:116
08.11.2020 13:00 Nawrot Śląsk Wrocław - MKS Gwardia Wrocław 100:46

Kolejka V

06.11.2020 15:30 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 109:49
08.11.2020 13:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - BC Swiss Krono Żary 70:73
03.12.2020 18:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - PGE Turów Zgorzelec 71:83

Kolejka VI

15.11.2020 10:00 MKS Gwardia Wrocław - WKK I Wrocław 57:82
15.11.2020 12:15 WKK II Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 91:94
09.12.2020 16:15 UKS GIMBASKET Wrocław - Nawrot Śląsk Wrocław 39:146

Kolejka VI

15.11.2020 13:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - PGE Turów Zgorzelec 60:63
20.11.2020 15:30 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 78:77
28.11.2020 13:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 76:102

Kolejka VII

22.11.2020 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 87:88
22.11.2020 12:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 104:53
22.11.2020 12:00 PGE Turów Zgorzelec - BC Swiss Krono Żary 83:73

Kolejka VII

22.11.2020 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - MKS Gwardia Wrocław 64:88
22.11.2020 12:00 Nawrot Śląsk Wrocław - WKK II Wrocław 77:48
22.11.2020 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK I Wrocław 53:89

Kolejka VIII

29.11.2020 10:30 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 76:70
29.11.2020 12:30 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 59:68
30.11.2020 16:45 BC Swiss Krono Żary - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 87:108

Kolejka VIII

29.11.2020 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - WKK II Wrocław 88:105
29.11.2020 13:15 MKS Gwardia Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 81:102
07.12.2020 16:30 WKK I Wrocław - Nawrot Śląsk Wrocław 91:97

Kolejka IX

06.12.2020 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - WKK I Wrocław 63:113
06.12.2020 12:00 Nawrot Śląsk Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 95:51
06.12.2020 14:30 WKK II Wrocław - MKS Gwardia Wrocław 94:80

Kolejka IX

06.12.2020 13:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 64:81
06.12.2020 14:00 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 82:90
07.12.2020 18:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - BC Swiss Krono Żary 82:91

Kolejka X

03.12.2020 15:00 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 69:106
13.12.2020 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 103:73
13.12.2020 14:00 BC Swiss Krono Żary - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 87:68

Kolejka X

13.12.2020 12:00 MKS Gwardia Wrocław - Nawrot Śląsk Wrocław 56:101
13.12.2020 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - UKS GIMBASKET Wrocław 90:83
13.12.2020 17:00 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław 85:48

1 kolejka

19.01.2021 16:00 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I Wrocław 62:91
24.01.2021 11:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Nawrot Śląsk Wrocław 69:73
24.01.2021 12:00 PGE Turów Zgorzelec - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 87:55

1 kolejka

24.01.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MKS Gwardia Wrocław 95:89
24.01.2021 12:30 WKK II Wrocław - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 53:67
12.02.2021 18:00 BC Swiss Krono Żary - UKS GIMBASKET Wrocław 101:73

2 kolejka

27.01.2021 14:30 Nawrot Śląsk Wrocław - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 111:50
31.01.2021 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 95:99
03.02.2021 15:00 WKK I Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 93:78

2 kolejka

31.01.2021 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 48:76
31.01.2021 16:00 WKK II Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 69:72
14.03.2021 11:00 BC Swiss Krono Żary - MKS Gwardia Wrocław 103:60

3 kolejka

07.02.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - UKS GIMBASKET Wrocław 76:68
07.02.2021 14:00 BC Swiss Krono Żary - WKK II Wrocław 96:80
07.03.2021 10:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - MKS Gwardia Wrocław 76:78

3 kolejka

07.02.2021 13:00 PGE Turów Zgorzelec - Nawrot Śląsk Wrocław 42:100
07.02.2021 13:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - WKK I Wrocław 62:73
07.02.2021 15:15 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 59:58

4 kolejka

03.02.2021 14:00 Nawrot Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 83:55
14.02.2021 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - PGE Turów Zgorzelec 90:67
14.02.2021 16:30 WKK I Wrocław - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 88:53

4 kolejka

14.02.2021 10:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - WKK II Wrocław 69:76
14.02.2021 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - BC Swiss Krono Żary 94:108
27.02.2021 16:30 MKS Gwardia Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 70:62

5 kolejka

19.02.2021 16:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO 89:66
21.02.2021 12:00 PGE Turów Zgorzelec - WKK I Wrocław 57:101
21.02.2021 15:15 SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra - Nawrot Śląsk Wrocław 26:64

5 kolejka

21.02.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK II Wrocław 63:53
21.02.2021 10:00 Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój - UKS GIMBASKET Wrocław 91:62
21.02.2021 16:15 MKS Gwardia Wrocław - BC Swiss Krono Żary 107:79

6 kolejka

17.02.2021 14:00 WKK I Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 89:64
24.02.2021 17:30 Nawrot Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 78:53
28.02.2021 12:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra 70:60

6 kolejka

28.02.2021 12:00 UKS GIMBASKET Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 64:97
28.02.2021 12:00 WKK II Wrocław - BC Swiss Krono Żary 75:84
28.02.2021 12:30 MKS Gwardia Wrocław - Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój 63:76