Terminarz i wyniki

Rozgrywki mężczyzn - Mini koszykówka chłopców U12




GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk III WrocławPGE Turów II Zgorzelec2017-01-28 11:00
16 : 87
Szczegóły

1
GospodarzGośćTerminWynik
KS Sudety III Jelenia GóraPGE Turów II Zgorzelec2017-04-08 09:30
0 : 0
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoSSP 72 Gimbasket II Wrocław2016-11-20 10:00
30 : 19
Szczegóły
WKK II WrocławSSP 72 Gimbasket II Wrocław2016-11-20 11:30
36 : 11
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoWKK II Wrocław2016-11-20 13:00
50 : 52
Szczegóły
Stores SP 78 WrocławKS AZS AWF II Wrocław2016-10-23 13:30
30 : 49
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójKS AZS AWF II Wrocław2016-10-23 12:00
47 : 44
Szczegóły
Stores SP 78 WrocławMKS II Szczawno Zdrój2016-10-23 10:30
55 : 36
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraUKS Draft Zgorzelec2017-04-08 10:45
0 : 0
Szczegóły
KS Sudety IV Jelenia GóraPGE Turów II Zgorzelec2017-04-08 12:00
0 : 0
Szczegóły
KS Sudety IV Jelenia GóraUKS Draft Zgorzelec2017-04-08 13:15
0 : 0
Szczegóły

2
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk IV WrocławMKS Nysa II Kłodzko2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKK II WrocławUKS Chromik Żary2016-12-14 17:15
41 : 58
Szczegóły

3
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk III WrocławKS Sudety IV Jelenia Góra2017-04-29 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKS Śląsk IV WrocławKS Sudety III Jelenia Góra2017-04-29 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKS Śląsk IV WrocławKS Sudety IV Jelenia Góra2017-04-29 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKS Śląsk III WrocławKS Sudety III Jelenia Góra2017-04-29 00:00
0 : 0
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychStores SP 78 Wrocław2016-11-05 17:00
34 : 56
Szczegóły
UKS Chromik ŻaryStores SP 78 Wrocław2016-11-05 15:00
78 : 65
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychUKS Chromik Żary2016-11-05 13:45
33 : 75
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecWKK II Wrocław2017-01-06 13:45
39 : 48
Szczegóły
UKS Draft ZgorzelecWKK II Wrocław2017-01-06 12:30
13 : 103
Szczegóły

4
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk IV WrocławStores SP 78 Wrocław2016-11-26 13:45
3 : 49
Szczegóły
WKS Śląsk III WrocławSSP 72 Gimbasket II Wrocław2016-11-26 12:30
11 : 31
Szczegóły
WKS Śląsk III WrocławStores SP 78 Wrocław2016-11-26 11:15
31 : 61
Szczegóły
WKS Śląsk IV WrocławSSP 72 Gimbasket II Wrocław2016-11-26 10:00
12 : 53
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecUKS Chromik Żary2016-11-26 12:30
28 : 59
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójUKS Chromik Żary2016-11-26 11:15
30 : 54
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecMKS II Szczawno Zdrój2016-11-26 10:00
37 : 34
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraGórnik TRANS.EU II Wałbrzych2016-11-26 10:00
20 : 0
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoGórnik TRANS.EU II Wałbrzych2016-11-26 12:30
20 : 0
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraMKS Nysa II Kłodzko2016-11-26 11:15
78 : 31
Szczegóły

5
GospodarzGośćTerminWynik
MKS II Szczawno ZdrójSSP 72 Gimbasket II Wrocław2017-04-09 00:00
0 : 0
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecKS AZS AWF II Wrocław2016-12-04 13:45
53 : 25
Szczegóły

6
GospodarzGośćTerminWynik
UKS Draft ZgorzelecSSP 72 Gimbasket II Wrocław2017-03-25 11:00
0 : 0
Szczegóły
UKS Chromik ŻarySSP 72 Gimbasket II Wrocław2017-01-08 15:15
0 : 0
Szczegóły
UKS Draft ZgorzelecUKS Chromik Żary2017-01-08 14:00
10 : 93
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychWKS Śląsk IV Wrocław2016-12-11 14:30
20 : 0
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójWKS Śląsk III Wrocław2016-12-11 12:45
61 : 46
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójWKS Śląsk IV Wrocław2016-12-11 11:15
20 : 0
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoStores SP 78 Wrocław2016-12-11 13:00
46 : 30
Szczegóły
Stores SP 78 WrocławKS Sudety IV Jelenia Góra2016-12-11 11:30
62 : 8
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoKS Sudety IV Jelenia Góra2016-12-11 10:00
52 : 21
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychWKS Śląsk III Wrocław2016-12-11 09:45
42 : 52
Szczegóły

7
GospodarzGośćTerminWynik
KS AZS AWF II WrocławWKS Śląsk IV Wrocław2016-12-19 18:30
20 : 30
Szczegóły

8
GospodarzGośćTerminWynik
WKK II WrocławKS Sudety IV Jelenia Góra2017-01-14 11:15
0 : 0
Szczegóły
SSP 72 Gimbasket II WrocławKS Sudety III Jelenia Góra2017-01-14 09:45
0 : 0
Szczegóły
WKK II WrocławKS Sudety III Jelenia Góra2017-01-14 14:15
0 : 0
Szczegóły
SSP 72 Gimbasket II WrocławKS Sudety IV Jelenia Góra2017-01-14 12:45
0 : 0
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecUKS Draft Zgorzelec2017-01-14 14:00
82 : 10
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychUKS Draft Zgorzelec2017-01-14 12:45
53 : 29
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecGórnik TRANS.EU II Wałbrzych2017-01-14 11:30
72 : 21
Szczegóły
KS AZS AWF II WrocławUKS Chromik Żary2017-01-15 12:45
36 : 70
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoUKS Chromik Żary2017-01-15 11:30
48 : 75
Szczegóły
KS AZS AWF II WrocławMKS Nysa II Kłodzko2017-01-15 10:00
43 : 48
Szczegóły

9
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk III WrocławMKS Nysa II Kłodzko2017-01-28 14:00
12 : 63
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecMKS Nysa II Kłodzko2017-01-28 12:30
59 : 47
Szczegóły
KS Sudety IV Jelenia GóraUKS Chromik Żary2017-01-29 11:00
6 : 97
Szczegóły
SSP 72 Gimbasket II WrocławKS AZS AWF II Wrocław2017-01-28 14:30
20 : 0
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychKS AZS AWF II Wrocław2017-01-28 13:00
20 : 0
Szczegóły
SSP 72 Gimbasket II WrocławGórnik TRANS.EU II Wałbrzych2017-01-28 11:30
29 : 19
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraKS Sudety IV Jelenia Góra2017-01-29 13:30
61 : 10
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraUKS Chromik Żary2017-01-29 12:15
51 : 38
Szczegóły

10
GospodarzGośćTerminWynik
SSP 72 Gimbasket II WrocławStores SP 78 Wrocław2017-02-05 11:45
43 : 27
Szczegóły
WKK II WrocławStores SP 78 Wrocław2017-02-05 10:00
55 : 37
Szczegóły
WKS Śląsk IV WrocławWKK II Wrocław2017-03-25 14:30
3 : 86
Szczegóły
UKS Draft ZgorzelecWKS Śląsk IV Wrocław2017-03-12 13:30
51 : 21
Szczegóły
PGE Turów II ZgorzelecWKS Śląsk IV Wrocław2017-03-12 12:15
86 : 16
Szczegóły
UKS Draft ZgorzelecWKS Śląsk III Wrocław2017-03-12 11:00
31 : 75
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójKS Sudety IV Jelenia Góra2017-02-12 09:30
82 : 14
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychKS Sudety IV Jelenia Góra2017-02-12 11:00
67 : 8
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójKS Sudety III Jelenia Góra2017-02-12 12:30
16 : 66
Szczegóły

11
GospodarzGośćTerminWynik
MKS II Szczawno ZdrójUKS Draft Zgorzelec2017-03-11 12:30
61 : 21
Szczegóły
MKS Nysa II KłodzkoUKS Draft Zgorzelec2017-03-11 11:00
65 : 28
Szczegóły
MKS II Szczawno ZdrójMKS Nysa II Kłodzko2017-03-11 09:30
49 : 50
Szczegóły
KS Sudety IV Jelenia GóraKS AZS AWF II Wrocław2017-03-11 12:00
17 : 56
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraStores SP 78 Wrocław2017-03-11 09:30
79 : 11
Szczegóły
KS Sudety III Jelenia GóraKS AZS AWF II Wrocław2017-03-11 10:45
77 : 21
Szczegóły
UKS Chromik ŻaryWKS Śląsk IV Wrocław2017-03-11 10:00
105 : 5
Szczegóły
WKS Śląsk III WrocławWKS Śląsk IV Wrocław2017-03-11 11:00
66 : 16
Szczegóły
UKS Chromik ŻaryWKS Śląsk III Wrocław2017-03-11 12:00
85 : 24
Szczegóły

12
GospodarzGośćTerminWynik
WKK II WrocławGórnik TRANS.EU II Wałbrzych2017-03-25 13:00
89 : 25
Szczegóły
Górnik TRANS.EU II WałbrzychMKS II Szczawno Zdrój2017-03-25 11:30
21 : 48
Szczegóły
WKK II WrocławMKS II Szczawno Zdrój2017-03-25 10:00
61 : 39
Szczegóły

13
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk III WrocławKS AZS AWF II Wrocław2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKK II WrocławKS AZS AWF II Wrocław2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły
WKS Śląsk III WrocławWKK II Wrocław2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły
14
GospodarzGośćTerminWynik
Stores SP 78 WrocławUKS Draft Zgorzelec2017-05-14 00:00
0 : 0
Szczegóły
SSP 72 Gimbasket II WrocławPGE Turów II Zgorzelec2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły
KS AZS AWF II WrocławUKS Draft Zgorzelec2017-05-14 00:00
0 : 0
Szczegóły
Stores SP 78 WrocławPGE Turów II Zgorzelec2017-05-13 00:00
0 : 0
Szczegóły

Dolnośląski Związek Koszykówki we Wrocławiu

Telefon: 071 367-39-80
Tel.kom: 609-888-099
Email: biuro_dzkosz.wroclaw.pl
Strona www: www.dzkosz.wroclaw.pl

ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

Dołącz do nas.

Zapisz się do newslettera
i otrzymuj wiadomości z newsami.