Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Regulamin    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
facebook


Terminarz i wyniki

Rozgrywki mężczyzn - 3 liga mężczyzn




1 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Team-Plast KK OleśnicaIgner Home Polonia Świdnica2018-09-22 19:00
72 : 60
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójUKS Ekonom Legnica2018-09-22 17:30
94 : 58
Szczegóły
WSTK WschowaWKS Śląsk Wrocław2018-09-26 19:00
96 : 74
Szczegóły
KKS SiechniceKKS Kobierzyce2018-09-22 17:15
91 : 85
Szczegóły
KS Hes BasketBallUKS Rio Team Złotoryja2018-09-22 19:00
99 : 74
Szczegóły
WKK WrocławZZKK Orzeł2018-09-23 16:00
139 : 49
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoSMK Lubin2018-09-22 17:00
67 : 36
Szczegóły

2 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaUKS Ekonom Legnica2018-09-30 18:00
123 : 43
Szczegóły
SMK LubinWKK Wrocław2018-09-30 18:00
60 : 95
Szczegóły
ZZKK OrzełKS Hes BasketBall2018-09-30 17:00
84 : 85
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaKKS Siechnice2018-09-25 19:30
53 : 79
Szczegóły
KKS KobierzyceWSTK Wschowa2018-09-29 18:00
88 : 74
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2018-09-29 12:30
66 : 58
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaChrobry XXI Kłodzko2018-09-29 19:00
66 : 40
Szczegóły

3 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Chrobry XXI KłodzkoIgner Home Polonia Świdnica2018-10-06 17:00
69 : 52
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaWKS Śląsk Wrocław2018-10-06 12:30
85 : 102
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójKKS Kobierzyce2018-10-06 17:30
94 : 76
Szczegóły
WSTK WschowaUKS Rio Team Złotoryja2018-10-06 18:30
106 : 65
Szczegóły
KKS SiechniceZZKK Orzeł2018-10-10 20:00
80 : 76
Szczegóły
KS Hes BasketBallSMK Lubin2018-10-06 11:30
83 : 62
Szczegóły
WKK WrocławTeam-Plast KK Oleśnica2018-10-06 11:30
90 : 59
Szczegóły

4 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
SMK LubinKKS Siechnice2018-10-13 14:00
66 : 62
Szczegóły
ZZKK OrzełWSTK Wschowa2019-01-11 19:30
96 : 102
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2018-10-13 14:00
75 : 92
Szczegóły
KKS KobierzyceUKS Ekonom Legnica2018-10-13 14:00
107 : 59
Szczegóły
Igner Home Polonia ŚwidnicaWKS Śląsk Wrocław2018-10-13 15:00
89 : 59
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoWKK Wrocław2018-10-14 17:00
71 : 104
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaKS Hes BasketBall2019-01-12 18:00
20 : 0
Szczegóły

5 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk WrocławKKS Kobierzyce2018-10-20 11:00
67 : 91
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaUKS Rio Team Złotoryja2019-01-19 13:00
75 : 66
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójZZKK Orzeł2018-10-20 17:30
75 : 69
Szczegóły
WSTK WschowaSMK Lubin2018-10-20 18:00
77 : 71
Szczegóły
KKS SiechniceTeam-Plast KK Oleśnica2018-10-20 14:15
65 : 72
Szczegóły
KS Hes BasketBallChrobry XXI Kłodzko2018-10-21 13:00
119 : 52
Szczegóły
WKK WrocławIgner Home Polonia Świdnica2018-10-21 15:00
109 : 51
Szczegóły

6 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaKKS Kobierzyce2018-10-27 17:00
78 : 75
Szczegóły
SMK LubinMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2018-10-27 18:00
58 : 56
Szczegóły
ZZKK OrzełUKS Ekonom Legnica2019-03-17 17:00
0 : 20
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaWKS Śląsk Wrocław2018-10-27 12:00
83 : 77
Szczegóły
WKK WrocławKS Hes BasketBall2018-10-27 12:30
104 : 79
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoKKS Siechnice2018-10-27 17:00
67 : 55
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaWSTK Wschowa2018-10-27 18:00
78 : 79
Szczegóły

7 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
KS Hes BasketBallIgner Home Polonia Świdnica2018-11-03 13:00
94 : 62
Szczegóły
KKS KobierzyceUKS Rio Team Złotoryja2018-11-03 13:00
85 : 55
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławZZKK Orzeł2018-11-03 13:00
112 : 68
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaSMK Lubin2019-03-06 19:30
97 : 80
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójTeam-Plast KK Oleśnica2018-11-03 17:30
75 : 80
Szczegóły
WSTK WschowaChrobry XXI Kłodzko2018-11-03 18:00
72 : 62
Szczegóły
KKS SiechniceWKK Wrocław2018-11-03 17:15
70 : 84
Szczegóły

8 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
SMK LubinWKS Śląsk Wrocław2018-11-10 18:00
76 : 75
Szczegóły
ZZKK OrzełKKS Kobierzyce2019-02-10 11:00
99 : 107
Szczegóły
Igner Home Polonia ŚwidnicaUKS Rio Team Złotoryja2018-11-10 17:00
106 : 48
Szczegóły
KS Hes BasketBallKKS Siechnice2018-12-13 20:00
90 : 48
Szczegóły
WKK WrocławWSTK Wschowa2018-11-10 13:00
108 : 46
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2018-11-10 17:00
70 : 64
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaUKS Ekonom Legnica2018-11-10 18:00
85 : 42
Szczegóły

9 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
UKS Rio Team ZłotoryjaZZKK Orzeł2018-11-17 14:00
105 : 112
Szczegóły
KKS KobierzyceSMK Lubin2018-11-18 13:00
66 : 88
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławTeam-Plast KK Oleśnica2018-11-17 13:30
59 : 75
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaChrobry XXI Kłodzko2019-02-16 16:00
83 : 74
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójWKK Wrocław2018-11-17 17:30
88 : 80
Szczegóły
WSTK WschowaKS Hes BasketBall2018-11-17 18:00
65 : 96
Szczegóły
KKS SiechniceIgner Home Polonia Świdnica2018-11-17 17:15
81 : 75
Szczegóły

10 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaZZKK Orzeł2018-11-28 19:00
87 : 85
Szczegóły
SMK LubinUKS Rio Team Złotoryja2018-11-25 18:00
72 : 69
Szczegóły
KKS SiechniceWSTK Wschowa2018-11-24 13:00
85 : 84
Szczegóły
KS Hes BasketBallMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-03-14 20:30
115 : 59
Szczegóły
WKK WrocławUKS Ekonom Legnica2018-11-24 13:00
0 : 20
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoWKS Śląsk Wrocław2018-11-24 17:00
62 : 79
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaKKS Kobierzyce2019-03-12 19:15
75 : 70
Szczegóły

11 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
WSTK WschowaIgner Home Polonia Świdnica2018-11-12 18:00
83 : 70
Szczegóły
ZZKK OrzełSMK Lubin2018-11-30 19:45
80 : 94
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaTeam-Plast KK Oleśnica2018-11-30 20:00
89 : 95
Szczegóły
KKS KobierzyceChrobry XXI Kłodzko2018-12-01 14:15
88 : 56
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławWKK Wrocław2018-11-27 16:30
91 : 86
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaKS Hes BasketBall2018-12-01 18:00
69 : 100
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójKKS Siechnice2018-12-01 17:30
92 : 88
Szczegóły

12 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaSMK Lubin2018-12-09 17:00
88 : 34
Szczegóły
WSTK WschowaMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2018-12-08 18:30
82 : 73
Szczegóły
KKS SiechniceUKS Ekonom Legnica2018-12-08 17:15
81 : 66
Szczegóły
KS Hes BasketBallWKS Śląsk Wrocław2018-12-08 11:00
92 : 59
Szczegóły
WKK WrocławKKS Kobierzyce2018-12-08 13:30
103 : 81
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoUKS Rio Team Złotoryja0000-00-00 00:00
20 : 0
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaZZKK Orzeł2018-12-08 17:30
94 : 84
Szczegóły

13 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
SMK LubinTeam-Plast KK Oleśnica2019-03-16 18:00
66 : 58
Szczegóły
ZZKK OrzełChrobry XXI Kłodzko2018-12-19 19:45
82 : 72
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaWKK Wrocław2019-03-16 17:00
106 : 113
Szczegóły
KKS KobierzyceKS Hes BasketBall2018-12-20 19:45
76 : 100
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławKKS Siechnice2018-12-15 11:00
66 : 68
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaWSTK Wschowa2019-03-15 20:00
86 : 80
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójIgner Home Polonia Świdnica2018-12-14 18:30
83 : 89
Szczegóły

14 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaTeam-Plast KK Oleśnica2018-12-23 17:00
68 : 63
Szczegóły
SMK LubinChrobry XXI Kłodzko2018-12-22 18:00
67 : 60
Szczegóły
ZZKK OrzełWKK Wrocław2018-12-22 11:00
69 : 120
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaKS Hes BasketBall2018-12-22 14:00
0 : 20
Szczegóły
KKS KobierzyceKKS Siechnice2018-12-22 14:15
83 : 70
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławWSTK Wschowa2018-12-22 11:00
66 : 73
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-02-22 19:30
92 : 83
Szczegóły

15 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
UKS Ekonom LegnicaIgner Home Polonia Świdnica2019-02-27 19:30
73 : 71
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójWKS Śląsk Wrocław2018-12-21 18:30
20 : 0
Szczegóły
WSTK WschowaKKS Kobierzyce2018-12-29 18:00
66 : 75
Szczegóły
KKS SiechniceUKS Rio Team Złotoryja2019-01-30 19:00
69 : 64
Szczegóły
KS Hes BasketBallZZKK Orzeł2018-12-29 14:00
100 : 72
Szczegóły
WKK WrocławSMK Lubin2018-12-29 13:00
106 : 90
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoTeam-Plast KK Oleśnica2019-01-23 19:15
60 : 70
Szczegóły

16 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaChrobry XXI Kłodzko2019-01-06 17:00
77 : 61
Szczegóły
SMK LubinKS Hes BasketBall2019-01-05 18:00
77 : 89
Szczegóły
ZZKK OrzełKKS Siechnice2019-01-06 11:00
98 : 84
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaWSTK Wschowa2019-01-05 12:00
78 : 93
Szczegóły
KKS KobierzyceMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-01-05 14:15
93 : 73
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławUKS Ekonom Legnica2019-01-05 11:00
73 : 46
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaWKK Wrocław2019-01-05 18:00
85 : 74
Szczegóły

17 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
WKS Śląsk WrocławIgner Home Polonia Świdnica2019-01-12 15:30
51 : 72
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaKKS Kobierzyce2019-01-12 16:00
76 : 80
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójUKS Rio Team Złotoryja2019-01-12 17:30
90 : 71
Szczegóły
WSTK WschowaZZKK Orzeł2018-10-13 18:30
98 : 86
Szczegóły
KKS SiechniceSMK Lubin2019-01-12 17:30
73 : 68
Szczegóły
KS Hes BasketBallTeam-Plast KK Oleśnica2018-10-13 12:00
74 : 52
Szczegóły
WKK WrocławChrobry XXI Kłodzko2019-01-12 11:00
92 : 88
Szczegóły

18 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaWKK Wrocław2019-01-20 17:00
81 : 84
Szczegóły
SMK LubinWSTK Wschowa2019-01-19 18:00
61 : 100
Szczegóły
ZZKK OrzełMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-01-18 19:45
86 : 69
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaUKS Ekonom Legnica2018-12-19 18:00
88 : 77
Szczegóły
KKS KobierzyceWKS Śląsk Wrocław2019-01-19 14:15
68 : 75
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoKS Hes BasketBall2019-01-20 17:00
60 : 86
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaKKS Siechnice2019-01-19 18:00
66 : 47
Szczegóły

19 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
KKS KobierzyceIgner Home Polonia Świdnica2019-01-26 13:15
82 : 85
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławUKS Rio Team Złotoryja2019-01-26 12:00
85 : 75
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaZZKK Orzeł2018-10-28 17:00
82 : 85
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójSMK Lubin2019-01-26 17:30
92 : 85
Szczegóły
WSTK WschowaTeam-Plast KK Oleśnica2019-01-26 18:30
92 : 61
Szczegóły
KKS SiechniceChrobry XXI Kłodzko2019-01-26 15:15
81 : 60
Szczegóły
KS Hes BasketBallWKK Wrocław2019-01-26 13:00
77 : 94
Szczegóły

20 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaKS Hes BasketBall2019-02-03 17:00
110 : 104
Szczegóły
SMK LubinUKS Ekonom Legnica2018-11-03 18:00
80 : 49
Szczegóły
ZZKK OrzełWKS Śląsk Wrocław2019-01-25 19:45
87 : 79
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaKKS Kobierzyce2019-02-02 11:00
87 : 97
Szczegóły
WKK WrocławKKS Siechnice2019-02-02 13:00
77 : 88
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoWSTK Wschowa2019-02-02 14:00
71 : 86
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-03-08 18:45
81 : 57
Szczegóły

21 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
UKS Rio Team ZłotoryjaIgner Home Polonia Świdnica2019-02-10 13:30
81 : 82
Szczegóły
KKS KobierzyceZZKK Orzeł2018-11-10 09:45
79 : 91
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławSMK Lubin2019-02-06 19:30
97 : 35
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaTeam-Plast KK Oleśnica2019-02-09 16:00
73 : 92
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójChrobry XXI Kłodzko2019-02-09 17:30
84 : 65
Szczegóły
WSTK WschowaWKK Wrocław2019-02-13 19:00
90 : 84
Szczegóły
KKS SiechniceKS Hes BasketBall2019-02-10 16:15
83 : 93
Szczegóły

22 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaKKS Siechnice2019-02-17 17:00
78 : 61
Szczegóły
SMK LubinKKS Kobierzyce2019-02-16 18:00
77 : 80
Szczegóły
ZZKK OrzełUKS Rio Team Złotoryja2019-02-20 19:55
95 : 97
Szczegóły
KS Hes BasketBallWSTK Wschowa2019-02-17 13:30
82 : 55
Szczegóły
WKK WrocławMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-02-16 12:00
108 : 51
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoUKS Ekonom Legnica2018-11-17 17:00
72 : 50
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaWKS Śląsk Wrocław2019-02-16 18:00
72 : 65
Szczegóły

23 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
ZZKK OrzełIgner Home Polonia Świdnica2019-02-22 19:55
95 : 87
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaSMK Lubin2019-02-23 18:00
81 : 89
Szczegóły
KKS KobierzyceTeam-Plast KK Oleśnica2018-11-24 15:30
78 : 82
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławChrobry XXI Kłodzko2019-02-23 14:30
90 : 64
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaWKK Wrocław2019-02-23 16:00
108 : 82
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójKS Hes BasketBall2018-11-24 16:00
74 : 98
Szczegóły
WSTK WschowaKKS Siechnice2019-03-17 17:00
110 : 90
Szczegóły

24 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
Igner Home Polonia ŚwidnicaWSTK Wschowa2019-03-03 17:00
78 : 81
Szczegóły
SMK LubinZZKK Orzeł2019-03-02 18:00
80 : 73
Szczegóły
KKS SiechniceMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-03-02 17:15
82 : 90
Szczegóły
KS Hes BasketBallUKS Ekonom Legnica2019-03-02 13:00
110 : 48
Szczegóły
WKK WrocławWKS Śląsk Wrocław2019-03-02 11:00
92 : 90
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoKKS Kobierzyce2019-03-03 17:00
66 : 88
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaUKS Rio Team Złotoryja2019-03-03 18:00
95 : 72
Szczegóły

25 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
SMK LubinIgner Home Polonia Świdnica2019-03-09 16:00
70 : 63
Szczegóły
ZZKK OrzełTeam-Plast KK Oleśnica2019-03-09 17:00
76 : 88
Szczegóły
UKS Rio Team ZłotoryjaChrobry XXI Kłodzko2019-03-10 16:00
81 : 76
Szczegóły
KKS KobierzyceWKK Wrocław2019-03-09 14:30
83 : 91
Szczegóły
WKS Śląsk WrocławKS Hes BasketBall2019-03-09 11:00
53 : 95
Szczegóły
UKS Ekonom LegnicaKKS Siechnice2019-03-09 11:00
85 : 96
Szczegóły
MKS Mazbud Basket Szczawno ZdrójWSTK Wschowa2019-03-09 18:30
93 : 82
Szczegóły
26 kolejka
GospodarzGośćTerminWynik
WSTK WschowaUKS Ekonom Legnica2018-12-15 17:00
102 : 46
Szczegóły
KKS SiechniceWKS Śląsk Wrocław2019-03-16 16:15
75 : 67
Szczegóły
KS Hes BasketBallKKS Kobierzyce2019-03-16 13:00
98 : 60
Szczegóły
WKK WrocławUKS Rio Team Złotoryja2018-12-17 18:15
107 : 68
Szczegóły
Chrobry XXI KłodzkoZZKK Orzeł2019-03-16 17:00
62 : 76
Szczegóły
Team-Plast KK OleśnicaSMK Lubin2018-12-15 18:00
76 : 69
Szczegóły
Igner Home Polonia ŚwidnicaMKS Mazbud Basket Szczawno Zdrój2019-03-17 17:00
66 : 80
Szczegóły

Dolnośląski Związek Koszykówki we Wrocławiu

Tel.kom: 609 888 239
Email: biuro@dzkosz.wroclaw.pl
Strona www: www.dzkosz.wroclaw.pl

ul. Borowska 1-3
50-529 Wrocław

Dołącz do nas.

Zapisz się do newslettera
i otrzymuj wiadomości z newsami.