Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

04.07.2024

Odsłon: 408

Administrator DZKosz

Letnie akcje szkoleniowe Młodzieżowych Kadr Polski

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na zgrupowanie szkoleniowe Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U14, które odbędzie się w Giżycku (woj. Warmińsko-mazurskie), niżej wymienione zawodniczki:

1. Emilię Górską - 1KS Ślęza Wrocław/KOSSM PZKosz Wrocław K - Termin I – w dniach 13-20.07.2024

2. Małgorzatę Gryszko - 1KS Ślęza Wrocław/KOSSM PZKosz Wrocław K - Termin II – w dniach 21-28.07.2024

3. Maję Poprawską - 1KS Ślęza Wrocław - Termin II – w dniach 21-28.07.2024

4. Darię Szatkowską - MKS MOS Wrocław - Termin II – w dniach 21-28.07.2024

5. Mayę Tito - 1KS Ślęza Wrocław/KOSSM PZKosz Wrocław K - Termin II – w dniach 21-28.07.2024

6. Igę Kubik - 1KS Ślęza Wrocław/KOSSM PZKosz Wrocław K - rezerwowa

PEŁNE POWOŁANIE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na konsultację szkoleniową oraz gry kontrolne Młodzieżowej Reprezentacji Polski Mężczyzn U16, która odbędzie się w miejscowości Władysławowo (woj. pomorskie) w dniach 23.06-04.07.2024, niżej wymienionych zawodników:

1. Rafałą Matygę - WKK Wrocław/NSMS PZKosz Władysławowo

2. Wojciecha Serafinowskiego - WKS Śląsk Wrocław

Rezerwowi: Augusta Chałupę, Borysa Szopę i Stanisława Gaborego z WKK Wrocław

PEŁNE POWOŁANIE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Mężczyzn U14, która odbędzie się w miejscowości Wałcz (woj. zachodniopomorskie), niżej wymienionych zawodników:

1. Bartosza Ambroziaka - WKS Śląsk Wrocław/KOSSM Termin I – 21.07-26.07.2024

2. Szymona Dylewicza - WKK Wrocław/KOSSM Termin I – 21.07-26.07.2024

3. Michała Karsznię - WKK Wrocław/KOSSM Termin II – 26.07-01.08.2024

4. Tomasza Pawlaka - WKK Wrocław/KOSSM Termin II – 26.07-01.08.2024

5. Rafała Rychlika - WKK Wrocław/KOSSM Termin II – 26.07-01.08.2024

6. Sebastiana Rychlika - WKK Wrocław/KOSSM Termin II – 26.07-01.08.2024

7. Adama Wilczka - WKS Śląsk Wrocław/KOSSM Termin II – 26.07-01.08.2024

PEŁNE POWOŁANIE
 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na zgrupowanie szkoleniowe Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U16, , które odbędzie się w dniach 02-11.07.2024 w Pruszkowie zgodnie z załączonym harmonogramem, niżej wymienione zawodniczki:

1. Milenę Gryszko - 1KS Ślęza Wrocław/NSMS PZKosz Łomianki

2. Igę Jasik - 1KS Ślęza Wrocław

3. Lenę Olejniczak - 1KS Ślęza Wrocław

4. Zuzannę Koryznę - 1KS Ślęza Wrocław - rezerowa

PEŁNE POWOŁANIE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na konsultację szkoleniową i gry kontrolne Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U15, które odbędą się we Władysławowie (woj. mazowieckie) w dniach 19-26.07.2024, niżej wymienione zawodniczki:

1. Julię Kochajkiewicz - 1KS Ślęza Wrocław

2. Zuzannę Koryznę  - 1KS Ślęza Wrocław

3. Mileneę Kozińską - 1KS Ślęza Wrocław

rezerwowe Igę Jasik i Lenę Olejniczak z 1KS Ślęza Wrocław

PEŁEN POWOŁANIE

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołuje na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Mężczyzn U15, która odbędzie się w miejscowości Giżycko (woj. warmińsko-mazurskie) w dniach 15-21.07.2024, niżej wymienionych zawodników:

1.Szymona Łatę  - WKK Wrocław

2. Łukasza Łyska - WKK Wrocław

3. Huberta Świrydowicza - WKS Śląsk Wrocław/KOSSM

4. Jędrzeja Antczaka - WKK Wrocław - rezerwowy

PEŁNE POWOŁANIE

Obraz