Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: PGE GiEK Turów Zgorzelec

21.10.2023 10:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 36:31
21.10.2023 11:15 Górnik I Wałbrzych - WKK Wrocław 33:22
21.10.2023 12:30 PGE GiEK Turów Zgorzelec - Górnik I Wałbrzych 51:49

Turniej 2 Gospodarz: Exact Systems Ślask Wrocław

10.02.2024 11:00 Exact Systems Ślask Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 105:22
10.02.2024 8:30 Exact Systems Ślask Wrocław - AK Orły Wrocław 56:42
10.02.2024 9:45 AK Orły Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 79:25

Turniej 3 Gospodarz: Exact Systems Ślask Wrocław

28.10.2023 12:00 Exact Systems Ślask Wrocław - WKK Wrocław 68:21

Turniej 5 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

18.11.2023 11:15 KS Sudety Jelenia Góra - MKS Basket Szczawno Zdrój 15:137
18.11.2023 13:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - MKS Basket Szczawno Zdrój 11:144
18.11.2023 9:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - KS Sudety Jelenia Góra 40:59

Turniej 4 Gospodarz: AK Orły Wrocław

18.11.2023 12:30 AK Orły Wrocław - Exact Systems Ślask Wrocław 51:35
18.11.2023 13:45 Exact Systems Ślask Wrocław - Górnik I Wałbrzych 48:50
18.11.2023 15:00 AK Orły Wrocław - Górnik I Wałbrzych 58:16

Turniej 6 Gospodarz: PGE GiEK Turów Zgorzelec

02.12.2023 10:30 WKK Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 56:30
02.12.2023 11:45 PGE GiEK Turów Zgorzelec - KS Sudety Jelenia Góra 0:20
02.12.2023 9:15 PGE GiEK Turów Zgorzelec - WKK Wrocław 41:48

Turniej 7 Gospodarz: Górnik I Wałbrzych

02.12.2023 11:30 Górnik I Wałbrzych - MKS Basket Szczawno Zdrój 23:103
02.12.2023 12:45 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Ślask Wrocław 110:47
02.12.2023 14:00 Górnik I Wałbrzych - Exact Systems Ślask Wrocław 21:70

Turniej 9 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

03.02.2024 10:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - KS Sudety Jelenia Góra 137:13
03.02.2024 11:30 Górnik I Wałbrzych - KS Sudety Jelenia Góra 61:30
03.02.2024 13:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - Górnik I Wałbrzych 103:20

Turniej 8 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

03.02.2024 11:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - AK Orły Wrocław 55:64
03.02.2024 12:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - AK Orły Wrocław 24:73
03.02.2024 9:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - PGE GiEK Turów Zgorzelec 30:65

Turniej 10 Gospodarz: WKK Wrocław

03.02.2024 9:00 WKK Wrocław - Exact Systems Ślask Wrocław 26:62

Turniej 11 Gospodarz: PGE GiEK Turów Zgorzelec

17.02.2024 11:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - KS Sudety Jelenia Góra 65:18
17.02.2024 12:15 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Ślask Wrocław 9:76
17.02.2024 13:30 PGE GiEK Turów Zgorzelec - Exact Systems Ślask Wrocław 63:57

Turniej 12 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

17.02.2024 11:15 WKK Wrocław - Górnik I Wałbrzych 42:70
17.02.2024 13:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Górnik I Wałbrzych 27:65
17.02.2024 9:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK Wrocław 45:50

Turniej 13 Gospodarz: Górnik I Wałbrzych

02.03.2024 10:00 Górnik I Wałbrzych - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
02.03.2024 11:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - PGE GiEK Turów Zgorzelec --:--
02.03.2024 13:00 Górnik I Wałbrzych - PGE GiEK Turów Zgorzelec --:--

Turniej 14 Gospodarz: AK Orły Wrocław

02.03.2024 12:30 AK Orły Wrocław - WKK Wrocław --:--
02.03.2024 13:45 WKK Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
02.03.2024 15:15 AK Orły Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--

Turniej 15 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

16.03.2024 MKS Basket Szczawno Zdrój - PGE GiEK Turów Zgorzelec --:--
16.03.2024 PGE GiEK Turów Zgorzelec - AK Orły Wrocław --:--
16.03.2024 MKS Basket Szczawno Zdrój - AK Orły Wrocław --:--

Turniej 16 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

16.03.2024 10:00 KS Sudety Jelenia Góra - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
16.03.2024 11:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Exact Systems Ślask Wrocław --:--
16.03.2024 13:00 KS Sudety Jelenia Góra - Exact Systems Ślask Wrocław --:--

Turniej 17 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

06.04.2024 MKS Basket Szczawno Zdrój - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
06.04.2024 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK Wrocław --:--
06.04.2024 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK Wrocław --:--

Turniej 18 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

06.04.2024 10:00 KS Sudety Jelenia Góra - Górnik I Wałbrzych --:--
06.04.2024 11:30 AK Orły Wrocław - Górnik I Wałbrzych --:--
06.04.2024 13:00 KS Sudety Jelenia Góra - AK Orły Wrocław --:--

Turniej 19 Gospodarz: Exact Systems Ślask Wrocław

20.04.2024 Exact Systems Ślask Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
20.04.2024 MKS Basket Szczawno Zdrój - PGE GiEK Turów Zgorzelec --:--
20.04.2024 Exact Systems Ślask Wrocław - PGE GiEK Turów Zgorzelec --:--

Turniej 20 Gospodarz: AK Orły Wrocław

20.04.2024 WKK Wrocław - AK Orły Wrocław --:--
20.04.2024 AK Orły Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
20.04.2024 WKK Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra --:--
Obraz