Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: IMOPEKSIS Wilki Wrocław

14.10.2023 10:00 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 101:19
14.10.2023 11:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 7:147
14.10.2023 13:00 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 45:80

Turniej 4 Gospodarz: KS Sparta Legnica

14.10.2023 10:00 KS Sparta Legnica - WKK Wrocław 42:43
14.10.2023 11:15 WKK Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 51:33
14.10.2023 12:30 KS Sparta Legnica - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 71:28

Turniej 2 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

14.10.2023 10:30 AK Orły II Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 32:53
14.10.2023 12:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 61:29
14.10.2023 9:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - AK Orły II Wrocław 67:22

Turniej 1 Gospodarz: PGE GiEK Turów Zgorzelec

02.12.2023 13:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - Górnik AIRTEAM Wałbrzych 21:61
02.12.2023 14:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - AK Orły I Wrocław 44:48
02.12.2023 15:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - AK Orły I Wrocław 13:59

Turniej 6 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

04.11.2023 10:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - KS Sparta Legnica 74:46
04.11.2023 11:30 KS Sparta Legnica - AK Orły I Wrocław 20:63
04.11.2023 13:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - AK Orły I Wrocław 35:72

Turniej 5 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

04.11.2023 11:30 KS Sudety Jelenia Góra - PGE GiEK Turów Zgorzelec 78:36
04.11.2023 12:45 PGE GiEK Turów Zgorzelec - IMOPEKSIS Wilki Wrocław 27:56
04.11.2023 14:00 KS Sudety Jelenia Góra - IMOPEKSIS Wilki Wrocław 68:40

Turniej 7 Gospodarz: AK Orły II Wrocław

04.11.2023 12:15 AK Orły II Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 100:14
04.11.2023 13:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 16:74
04.11.2023 14:45 AK Orły II Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 69:63

Turniej 9 Gospodarz: UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO

25.11.2023 10:00 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - KS Sudety Jelenia Góra 58:75
25.11.2023 11:15 KS Sudety Jelenia Góra - MKS Basket Szczawno Zdrój 42:66
25.11.2023 12:30 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - MKS Basket Szczawno Zdrój 42:86

Turniej 8 Gospodarz: WKK Wrocław

25.11.2023 10:45 AK Orły I Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 53:41
25.11.2023 12:30 WKK Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 39:58
25.11.2023 9:00 WKK Wrocław - AK Orły I Wrocław 24:77

Turniej 10 Gospodarz: Górnik AIRTEAM Wałbrzych

25.11.2023 12:45 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - KS Sparta Legnica 72:25
25.11.2023 13:45 KS Sparta Legnica - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 20:0
25.11.2023 15:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 20:0

Turniej 12 Gospodarz: Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław

16.12.2023 12:15 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - WKK Wrocław 5:99
16.12.2023 14:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - PGE GiEK Turów Zgorzelec 19:84
16.12.2023 15:30 WKK Wrocław - PGE GiEK Turów Zgorzelec 85:30

Turniej 11 Gospodarz: AK Orły II Wrocław

16.12.2023 12:30 AK Orły II Wrocław - IMOPEKSIS Wilki Wrocław 65:52
16.12.2023 13:45 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - Górnik AIRTEAM Wałbrzych 33:90
16.12.2023 15:00 AK Orły II Wrocław - Górnik AIRTEAM Wałbrzych 28:77

Turniej 13 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

09.03.2024 15:30 KS Sudety Jelenia Góra - KS Sparta Legnica --:--

Turniej 15 Gospodarz: AK Orły I Wrocław

06.01.2024 12:30 AK Orły I Wrocław - IMOPEKSIS Wilki Wrocław 96:28
06.01.2024 13:45 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 85:59
06.01.2024 15:00 AK Orły I Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 102:21

Turniej 14 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

13.01.2024 10:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - PGE GiEK Turów Zgorzelec 103:27
13.01.2024 11:30 PGE GiEK Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław 30:87
13.01.2024 13:00 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Śląsk Wrocław 54:66

Turniej 16 Gospodarz: KS Sudety Jelenia Góra

04.02.2024 12:00 KS Sudety Jelenia Góra - Górnik AIRTEAM Wałbrzych 49:57
04.02.2024 13:30 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - WKK Wrocław 71:50
04.02.2024 15:00 KS Sudety Jelenia Góra - WKK Wrocław 65:55

Turniej 19 Gospodarz: Górnik AIRTEAM Wałbrzych

Górnik AIRTEAM Wałbrzych - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 20:0
Exact Systems Śląsk Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 20:0
10.02.2024 10:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 55:54

Turniej 17 Gospodarz: KS Sparta Legnica

10.02.2024 10:00 KS Sparta Legnica - PGE GiEK Turów Zgorzelec 60:43
10.02.2024 11:15 PGE GiEK Turów Zgorzelec - AK Orły II Wrocław 46:62
10.02.2024 12:30 KS Sparta Legnica - AK Orły II Wrocław 61:55

Turniej 20 Gospodarz: IMOPEKSIS Wilki Wrocław

10.02.2024 10:00 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - WKK Wrocław 47:59

Turniej 18 Gospodarz: Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław

10.02.2024 12:15 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - AK Orły I Wrocław 10:120
10.02.2024 14:00 AK Orły I Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 99:25
10.02.2024 15:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - KS Sudety Jelenia Góra 34:100

Turniej 21 Gospodarz: IMOPEKSIS Wilki Wrocław

17.02.2024 10:00 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 29:101
17.02.2024 11:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - KS Sparta Legnica 76:38
17.02.2024 13:00 IMOPEKSIS Wilki Wrocław - KS Sparta Legnica 48:54

Turniej 23 Gospodarz: PGE GiEK Turów Zgorzelec

22.02.2024 16:00 PGE GiEK Turów Zgorzelec - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 50:42

Turniej 24 Gospodarz: Górnik AIRTEAM Wałbrzych

24.02.2024 10:00 Górnik AIRTEAM Wałbrzych - MKS Basket Szczawno Zdrój 67:33

Turniej 22 Gospodarz: AK Orły I Wrocław

25.02.2024 12:00 AK Orły I Wrocław - AK Orły II Wrocław 104:34

Turniej 26 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

09.03.2024 Exact Systems Śląsk Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław --:--

Turniej 25 Gospodarz: WKK Wrocław

10.03.2024 10:00 WKK Wrocław - AK Orły II Wrocław --:--
10.03.2024 11:45 AK Orły II Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
10.03.2024 13:30 WKK Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój --:--
Obraz