Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

30.09.2023 13:00 WSTK Wschowa - UKS SMS Karpacz 109:56
30.09.2023 16:00 KS Basket Legnica - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 74:53
30.09.2023 19:00 MKS Sokół Basket Żary - GREEN STAR Bricomarche BC 90:51
01.10.2023 17:00 Domino Polonia Świdnica - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 83:85

Kolejka II

07.10.2023 11:30 GREEN STAR Bricomarche BC - KS Basket Legnica 80:97
07.10.2023 13:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - WSTK Wschowa 85:69
07.10.2023 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - MKS Sokół Basket Żary 74:79
25.10.2023 17:30 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Domino Polonia Świdnica 82:87

Kolejka III

14.10.2023 13:00 UKS SMS Karpacz - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 83:81
14.10.2023 16:00 WSTK Wschowa - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 84:62
15.10.2023 17:00 Domino Polonia Świdnica - GREEN STAR Bricomarche BC 88:58
07.01.2024 16:00 KS Basket Legnica - Chrobry XXI Kłodzko 95:61

Kolejka IV

21.10.2023 13:00 GREEN STAR Bricomarche BC - WSTK Wschowa 84:86
21.10.2023 17:00 MKS Sokół Basket Żary - KS Basket Legnica 79:74
22.10.2023 11:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - UKS SMS Karpacz 122:76
22.10.2023 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - Domino Polonia Świdnica 77:68

Kolejka V

28.10.2023 10:45 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 72:71
28.10.2023 13:00 UKS SMS Karpacz - GREEN STAR Bricomarche BC 78:50
28.10.2023 18:30 WSTK Wschowa - Chrobry XXI Kłodzko 94:73
29.10.2023 15:00 Domino Polonia Świdnica - MKS Sokół Basket Żary 81:76

Kolejka VI

31.10.2023 19:40 Chrobry XXI Kłodzko - UKS SMS Karpacz 102:68
03.11.2023 18:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 85:104
04.11.2023 18:00 KS Basket Legnica - Domino Polonia Świdnica 104:91
05.11.2023 16:00 MKS Sokół Basket Żary - WSTK Wschowa 65:74

Kolejka VII

11.11.2023 13:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - Chrobry XXI Kłodzko 77:92
11.11.2023 13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - GREEN STAR Bricomarche BC 94:63
11.11.2023 15:00 UKS SMS Karpacz - MKS Sokół Basket Żary 40:114
11.11.2023 17:00 WSTK Wschowa - KS Basket Legnica 66:84

Kolejka VIII

18.11.2023 16:00 MKS Sokół Basket Żary - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 111:89
18.11.2023 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 72:58
18.11.2023 18:00 KS Basket Legnica - UKS SMS Karpacz 119:56
19.11.2023 17:00 Domino Polonia Świdnica - WSTK Wschowa 85:69

Kolejka IX

25.11.2023 12:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Chrobry XXI Kłodzko 72:85
25.11.2023 13:00 UKS SMS Karpacz - Domino Polonia Świdnica 50:108
25.11.2023 15:30 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - KS Basket Legnica 66:80
25.11.2023 18:45 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - MKS Sokół Basket Żary 58:71

Kolejka X

02.12.2023 11:15 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - Domino Polonia Świdnica 76:98
02.12.2023 13:30 GREEN STAR Bricomarche BC - MKS Sokół Basket Żary 57:103
02.12.2023 15:30 UKS SMS Karpacz - WSTK Wschowa 74:101
02.12.2023 16:15 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - KS Basket Legnica 64:103

Kolejka XI

09.12.2023 18:00 WSTK Wschowa - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 98:85
09.12.2023 19:00 MKS Sokół Basket Żary - Chrobry XXI Kłodzko 106:76
10.12.2023 16:00 KS Basket Legnica - GREEN STAR Bricomarche BC 113:57
28.01.2024 17:00 Domino Polonia Świdnica - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 96:50

Kolejka XII

15.12.2023 19:30 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - UKS SMS Karpacz 93:74
16.12.2023 13:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Domino Polonia Świdnica 75:91
16.12.2023 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - KS Basket Legnica 64:78
24.02.2024 13:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - WSTK Wschowa 86:85

Kolejka XIII

13.01.2024 13:00 UKS SMS Karpacz - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 61:98
13.01.2024 17:00 WSTK Wschowa - GREEN STAR Bricomarche BC 103:70
13.01.2024 19:00 KS Basket Legnica - MKS Sokół Basket Żary 94:81
14.01.2024 17:00 Domino Polonia Świdnica - Chrobry XXI Kłodzko 80:78

Kolejka XIV

02.02.2024 18:30 GREEN STAR Bricomarche BC - UKS SMS Karpacz 89:88
03.02.2024 10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 62:68
03.02.2024 17:00 MKS Sokół Basket Żary - Domino Polonia Świdnica 90:80
03.02.2024 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - WSTK Wschowa 63:58

Kolejka XV

10.02.2024 13:00 UKS SMS Karpacz - Chrobry XXI Kłodzko 58:73
10.02.2024 17:00 WSTK Wschowa - MKS Sokół Basket Żary 49:70
11.02.2024 17:00 Domino Polonia Świdnica - KS Basket Legnica 88:80
06.03.2024 19:30 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Kolejka XVI

02.03.2024 GREEN STAR Bricomarche BC - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW --:--
02.03.2024 17:00 Chrobry XXI Kłodzko - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra --:--
02.03.2024 17:00 KS Basket Legnica - WSTK Wschowa --:--
03.03.2024 16:00 MKS Sokół Basket Żary - UKS SMS Karpacz --:--

Kolejka XVII

09.03.2024 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - MKS Sokół Basket Żary --:--
09.03.2024 WSTK Wschowa - Domino Polonia Świdnica --:--
09.03.2024 16:30 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Chrobry XXI Kłodzko --:--
09.03.2024 18:00 UKS SMS Karpacz - KS Basket Legnica --:--

Kolejka XVIII

16.03.2024 Domino Polonia Świdnica - UKS SMS Karpacz --:--
16.03.2024 MKS Sokół Basket Żary - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW --:--
16.03.2024 Chrobry XXI Kłodzko - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
17.03.2024 17:00 KS Basket Legnica - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra --:--