SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra
81 : 45 24:10 | 28:11 | 13:9 | 16:15
Etap I - Kolejka IV | 24.10.2020 10:30
Sędziowie: Piotr Kania, Tomasz Smoszyński

SKM Zastal II Fatto Deweloper Zielona Góra

Trener: Bogusław Onufrowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Konrad Wyrwicki DNP                    3              
4 Miłosz Polewski DNP                                   
10 Natan Kubka DNP                    1              
11 Kacper Świec DNP         2/2 100.0                       
13 Mikołaj Banach DNP                    2              
17 Radosław Skalski DNP         1/2 50.0        1              
20 Maciej Żelasko DNP         4/4 100.0        2              
23 Adam Łada DNP         2/4 50.0        5              
26 Piotr Jagiełowicz DNP                                   
30 Daniel Piorun DNP         3/4 75.0        4              
63 Borys Mikita DNP                    4              
69 Jakub Gwarda DNP         1/6 16.7                       
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój

Trener: Bartłomiej Józefowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Kacper Rasztar DNP         1/6 16.7        2              
1 Hubert Skwark DNP         2/2 100.0        1              
5 Konrad Kita DNP                                   
7 Szymon Sapiechowski DNP         1/1 100.0        1              
8 Igor Wasilewicz DNP         2/4 50.0                       
11 Filip Dadas DNP         2/3 66.7        3              
13 Patryk Piętka DNP                    2              
21 Jakub Warmiłło DNP         4/8 50.0                       
24 Patryk Warchoł DNP                    2              
34 Filip Kusiak DNP                    2              
52 Daniel Nowicki DNP         1/2 50.0        3              
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0