Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 8 Gospodarz: WKK II Wrocław

24.05.2024 18:00 WKK II Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 84:69

Turniej 1 Gospodarz: Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław

07.10.2023 13:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - MKS Nysa Kłodzko 70:75
07.10.2023 15:10 MKS Nysa Kłodzko - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 51:89
07.10.2023 16:50 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 56:79

Turniej 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

12.11.2023 10:45 WKK I Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 77:53
12.11.2023 12:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 78:55
12.11.2023 9:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław 60:99

Turniej 2 Gospodarz: Basket 4 Kids Zielona Góra

03.02.2024 12:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - Górnik MAZBUD Wałbrzych 69:47
03.02.2024 14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Górnik MAZBUD Wałbrzych 98:61
03.02.2024 16:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 50:101

Turniej 6 Gospodarz: Basket 4 Kids Zielona Góra

21.10.2023 11:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 57:53
21.10.2023 13:00 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - Exact Systems Śląsk Wrocław 43:134
21.10.2023 15:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 73:72

Turniej 5 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

21.10.2023 14:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 90:73
21.10.2023 16:15 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 36:114
21.10.2023 18:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 75:81

Turniej 4 Gospodarz: MKS Nysa Kłodzko

28.10.2023 12:30 MKS Nysa Kłodzko - WKK II Wrocław 56:84
28.10.2023 14:15 WKK II Wrocław - Górnik MAZBUD Wałbrzych 47:61
28.10.2023 16:00 MKS Nysa Kłodzko - Górnik MAZBUD Wałbrzych 66:68

Turniej 7 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

04.11.2023 11:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Basket 4 Kids Zielona Góra 37:55
04.11.2023 13:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 87:44
04.11.2023 15:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 86:37

Turniej 9 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

04.11.2023 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 77:44
04.11.2023 15:00 MKS Nysa Kłodzko - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 46:106
04.11.2023 17:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS Nysa Kłodzko 110:30

Turniej 8 Gospodarz: UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO

10.02.2024 10:00 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - Górnik MAZBUD Wałbrzych 66:67
10.02.2024 11:45 Górnik MAZBUD Wałbrzych - WKK I Wrocław 29:102
10.02.2024 13:30 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - WKK I Wrocław 55:113

Turniej 10 Gospodarz: WKK I Wrocław

25.11.2023 11:00 WKK I Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 75:56
25.11.2023 13:00 WKK II Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 50:92
25.11.2023 9:00 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław 81:54

Turniej 11 Gospodarz: Górnik MAZBUD Wałbrzych

07.01.2024 11:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GREEN STAR Bricomarche BC 20:0
07.01.2024 12:30 Górnik MAZBUD Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC 20:0
07.01.2024 9:30 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 98:41

Turniej 12 Gospodarz: MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

02.12.2023 10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - GREEN STAR Bricomarche BC 77:41
02.12.2023 11:45 GREEN STAR Bricomarche BC - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 66:73
02.12.2023 13:30 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 97:71

Turniej 13 Gospodarz: Górnik MAZBUD Wałbrzych

02.12.2023 15:30 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 43:75
02.12.2023 17:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 101:42
02.12.2023 18:30 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 68:53

Turniej 14 Gospodarz: WKK II Wrocław

09.12.2023 10:00 WKK I Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 55:76
09.12.2023 12:00 WKK I Wrocław - Basket 4 Kids Zielona Góra 61:95
09.12.2023 12:00 WKK II Wrocław - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 83:53
09.12.2023 14:00 WKK II Wrocław - Basket 4 Kids Zielona Góra 43:66

Turniej 16 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

03.02.2024 12:30 GREEN STAR Bricomarche BC - WKK II Wrocław 93:43
03.02.2024 14:45 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 59:128
03.02.2024 16:30 GREEN STAR Bricomarche BC - Exact Systems Śląsk Wrocław 65:78

Turniej 15 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

10.02.2024 12:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - MKS Nysa Kłodzko 68:95
10.02.2024 13:45 MKS Nysa Kłodzko - Basket 4 Kids Zielona Góra 55:103
10.02.2024 15:30 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Basket 4 Kids Zielona Góra 71:59

Turniej 17 Gospodarz: UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO

13.01.2024 10:00 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 68:88
13.01.2024 11:45 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK II Wrocław 57:13
13.01.2024 13:30 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - WKK II Wrocław 64:57

Turniej 18 Gospodarz: MKS Nysa Kłodzko

13.01.2024 10:00 MKS Nysa Kłodzko - WKK I Wrocław 64:112
13.01.2024 12:00 WKK I Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC 111:55
13.01.2024 13:45 MKS Nysa Kłodzko - GREEN STAR Bricomarche BC 45:88

Turniej 1 Gospodarz: MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

09.03.2024 10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Basket 4 Kids Zielona Góra 61:50
09.03.2024 12:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - WKK I Wrocław 37:91
09.03.2024 13:45 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - WKK I Wrocław 42:54

Turniej 1 Gospodarz: UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO

25.05.2024 10:00 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - WKK II Wrocław 69:74
25.05.2024 11:45 WKK II Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC 61:96
25.05.2024 13:30 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - GREEN STAR Bricomarche BC 75:65

Turniej 2 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

16.03.2024 14:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Górnik MAZBUD Wałbrzych 70:54
16.03.2024 16:00 Górnik MAZBUD Wałbrzych - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 68:96
16.03.2024 18:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 71:75

Turniej 2 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

24.03.2024 10:00 GREEN STAR Bricomarche BC - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 86:56
24.03.2024 11:45 UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 47:78
24.03.2024 13:30 GREEN STAR Bricomarche BC - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 92:50

Turniej 3 Gospodarz: WKK I Wrocław

28.03.2024 10:00 WKK I Wrocław - Górnik MAZBUD Wałbrzych 85:72
28.03.2024 11:45 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 60:68
28.03.2024 13:30 WKK I Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 82:73

Turniej 4 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

06.04.2024 10:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 90:95
06.04.2024 12:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 56:77
06.04.2024 14:00 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Basket 4 Kids Zielona Góra 86:56

Turniej 3 Gospodarz: Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław

11.04.2024 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - WKK II Wrocław 57:77

Turniej 5 Gospodarz: Górnik MAZBUD Wałbrzych

13.04.2024 10:00 Górnik MAZBUD Wałbrzych - WKK I Wrocław 70:101
13.04.2024 11:15 WKK I Wrocław - Basket 4 Kids Zielona Góra 80:59
13.04.2024 12:30 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Basket 4 Kids Zielona Góra 69:64

Turniej 4 Gospodarz: WKK II Wrocław

14.04.2024 13:00 MKS Nysa Kłodzko - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 48:85
14.04.2024 14:45 WKK II Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO 42:77
14.04.2024 16:30 WKK II Wrocław - MKS Nysa Kłodzko 59:71

Turniej 5 Gospodarz: Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław

MKS Nysa Kłodzko - GREEN STAR Bricomarche BC 20:0
Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC 20:0
20.04.2024 10:15 Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - MKS Nysa Kłodzko 101:68

Turniej 6 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

21.04.2024 14:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 67:68
21.04.2024 16:30 WKK I Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 92:56
21.04.2024 18:30 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I Wrocław 73:70

Turniej 7 Gospodarz: Basket 4 Kids Zielona Góra

22.05.2024 16:30 Basket 4 Kids Zielona Góra - Górnik MAZBUD Wałbrzych 78:58
22.05.2024 18:15 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 55:81
22.05.2024 20:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław 77:86

Turniej 6 Gospodarz: MKS Nysa Kłodzko

Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO --:--
MKS Nysa Kłodzko - UCZNIOWSKI KLUB REKREACYJNYCH SPORTÓW ALTERNATYWNYCH COGITO --:--
08.06.2024 11:00 MKS Nysa Kłodzko - Międzyszkolny Klub Sportowy Gwardia Wrocław 62:132

Turniej 8 Gospodarz: Górnik MAZBUD Wałbrzych

11.05.2024 10:00 Górnik MAZBUD Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 71:84
11.05.2024 11:30 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Exact Systems Śląsk Wrocław 56:71
11.05.2024 13:00 Górnik MAZBUD Wałbrzych - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 82:70

Turniej 9 Gospodarz: Basket 4 Kids Zielona Góra

18.05.2024 11:00 Basket 4 Kids Zielona Góra - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 66:45
18.05.2024 12:45 MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 85:118
18.05.2024 14:30 Basket 4 Kids Zielona Góra - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra 89:83

Turniej 7 Gospodarz: WKK II Wrocław

18.05.2024 14:30 WKK II Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC 75:117
18.05.2024 16:15 MKS Nysa Kłodzko - GREEN STAR Bricomarche BC 95:93
18.05.2024 18:00 WKK II Wrocław - MKS Nysa Kłodzko 97:75

Turniej 10 Gospodarz: WKK I Wrocław

26.05.2024 09:30 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław 90:84
26.05.2024 11:15 Exact Systems Śląsk Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 88:64
26.05.2024 13:00 WKK I Wrocław - MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW 56:86
Obraz