Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: MKS I Polkowice

21.10.2023 10:00 MKS I Polkowice - MKS II Polkowice 68:11
21.10.2023 11:30 MKS II Polkowice - UKS 2 Ziębice 13:70
21.10.2023 13:00 MKS I Polkowice - UKS 2 Ziębice 49:54

Turniej 2 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

21.10.2023 10:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec 69:26
21.10.2023 11:45 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - WSTK Wschowa 6:70
21.10.2023 13:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 31:56

Turniej 3 Gospodarz: 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław

21.10.2023 11:15 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - AK Orły Wrocław 69:9
21.10.2023 12:45 AK Orły Wrocław - Citronex UKS Basket Zgorzelec 7:84
21.10.2023 14:00 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - Citronex UKS Basket Zgorzelec 42:38

Turniej 5 Gospodarz: WSTK Wschowa

18.11.2023 10:00 WSTK Wschowa - MKS I Polkowice 60:31
18.11.2023 11:30 MKS I Polkowice - AK Orły Wrocław 77:19
18.11.2023 13:00 WSTK Wschowa - AK Orły Wrocław 98:5

Turniej 6 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

18.11.2023 11:00 UKS 2 Ziębice - KSW Spartakus Jelenia Góra 65:55
18.11.2023 12:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław 43:70
18.11.2023 14:00 UKS 2 Ziębice - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław 44:61

Turniej 4 Gospodarz: UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec

02.12.2023 11:00 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - SP Edukator Polanica Zdrój 59:18
02.12.2023 12:30 SP Edukator Polanica Zdrój - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 4:93
02.12.2023 14:00 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra 10:106

Turniej 9 Gospodarz: WSTK Wschowa

16.12.2023 10:00 WSTK Wschowa - MKS II Polkowice 74:24
16.12.2023 11:30 MKS II Polkowice - Citronex UKS Basket Zgorzelec 22:76
16.12.2023 13:00 WSTK Wschowa - Citronex UKS Basket Zgorzelec 64:38

Turniej 7 Gospodarz: SP Edukator Polanica Zdrój

16.12.2023 11:00 SP Edukator Polanica Zdrój - UKS 2 Ziębice 11:39
16.12.2023 12:30 UKS 2 Ziębice - AK Orły Wrocław 70:34
16.12.2023 14:00 SP Edukator Polanica Zdrój - AK Orły Wrocław 8:30

Turniej 8 Gospodarz: UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec

06.04.2024 11:00 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec --:--
06.04.2024 12:30 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - MKS I Polkowice --:--
06.04.2024 14:00 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - MKS I Polkowice --:--

Turniej 10 Gospodarz: 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław

13.01.2024 11:45 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - SP Edukator Polanica Zdrój 60:9
13.01.2024 13:00 SP Edukator Polanica Zdrój - WSTK Wschowa 5:68
13.01.2024 14:15 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - WSTK Wschowa 62:48

Turniej 11 Gospodarz: Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra

03.02.2024 11:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - AK Orły Wrocław 92:11
03.02.2024 12:30 AK Orły Wrocław - KSW Spartakus Jelenia Góra 13:62
03.02.2024 14:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra 75:26

Turniej 12 Gospodarz: Citronex UKS Basket Zgorzelec

03.02.2024 12:15 Citronex UKS Basket Zgorzelec - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec 47:18
03.02.2024 13:30 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - UKS 2 Ziębice 26:47
03.02.2024 15:15 Citronex UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice 53:11

Turniej 14 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

10.02.2024 10:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - Citronex UKS Basket Zgorzelec 35:37
10.02.2024 11:15 SP Edukator Polanica Zdrój - Citronex UKS Basket Zgorzelec 18:31
10.02.2024 12:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - SP Edukator Polanica Zdrój 35:18

Turniej 13 Gospodarz: Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra

10.02.2024 10:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - MKS II Polkowice 56:4
10.02.2024 11:30 MKS II Polkowice - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław 10:67
10.02.2024 13:00 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław 44:28

Turniej 16 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

09.03.2024 UKS 2 Ziębice - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra --:--
09.03.2024 UKS 2 Ziębice - WSTK Wschowa --:--
09.03.2024 Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra - WSTK Wschowa --:--

Turniej 15 Gospodarz: MKS II Polkowice

09.03.2024 MKS II Polkowice - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
09.03.2024 MKS I Polkowice - SP Edukator Polanica Zdrój --:--
09.03.2024 MKS I Polkowice - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
09.03.2024 MKS II Polkowice - SP Edukator Polanica Zdrój --:--

Turniej 17 Gospodarz: Citronex UKS Basket Zgorzelec

23.03.2024 Citronex UKS Basket Zgorzelec - MKS I Polkowice --:--
23.03.2024 MKS I Polkowice - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra --:--
23.03.2024 Citronex UKS Basket Zgorzelec - Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra --:--

Turniej 18 Gospodarz: AK Orły Wrocław

23.03.2024 AK Orły Wrocław - UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec --:--
23.03.2024 UKS Euro - Ekspert Nowogrodziec - MKS II Polkowice --:--
23.03.2024 AK Orły Wrocław - MKS II Polkowice --:--
Obraz