Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: PG Crew Bazalt Piława Górna

14.10.2023 10:00 1KS Ślęza Wrocław SA - PG Crew Bazalt Piława Górna 33:50
14.10.2023 11:15 MKS MOS Deichmann Wrocław - 1KS Ślęza Wrocław SA 26:57
14.10.2023 12:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - PG Crew Bazalt Piława Górna 37:52

Turniej 2 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

14.10.2023 14:30 UKS 2 Ziębice - KS Basket Siechnice 52:20
14.10.2023 16:00 KS Basket Siechnice - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 23:24
14.10.2023 17:30 UKS 2 Ziębice - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 23:18

Turniej 4 Gospodarz: KSW SPARTAKUS Jelenia Góra

04.11.2023 12:00 KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław 38:5
04.11.2023 13:20 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice 13:57
04.11.2023 14:40 KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - UKS 2 Ziębice 27:44

Turniej 3 Gospodarz: KS Basket Siechnice

04.11.2023 12:30 KS Basket Siechnice - PG Crew Bazalt Piława Górna 36:26
04.11.2023 13:45 MKS Polkowice - PG Crew Bazalt Piława Górna 26:31
04.11.2023 15:00 KS Basket Siechnice - MKS Polkowice 39:29

Turniej 5 Gospodarz: MKS Polkowice

25.11.2023 10:00 MKS Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław SA 40:29
25.11.2023 11:30 1KS Ślęza Wrocław SA - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 27:47
25.11.2023 13:00 MKS Polkowice - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 41:34

Turniej 6 Gospodarz: PG Crew Bazalt Piława Górna

25.11.2023 10:00 PG Crew Bazalt Piława Górna - UKS 2 Ziębice 37:43
25.11.2023 11:15 UKS 2 Ziębice - KS Basket Siechnice 26:40
25.11.2023 12:30 PG Crew Bazalt Piława Górna - KS Basket Siechnice 15:60

Turniej 7 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

09.12.2023 10:00 UKS 2 Ziębice - 1KS Ślęza Wrocław SA 37:26
09.12.2023 11:30 PG Crew Bazalt Piława Górna - 1KS Ślęza Wrocław SA 57:48
09.12.2023 13:00 UKS 2 Ziębice - PG Crew Bazalt Piława Górna 37:48

Turniej 8 Gospodarz: MKS Polkowice

03.03.2024 MKS Polkowice - KS Basket Siechnice --:--
03.03.2024 MKS Polkowice - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
03.03.2024 KS Basket Siechnice - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--

Turniej 10 Gospodarz: 1KS Ślęza Wrocław SA

03.02.2024 10:30 1KS Ślęza Wrocław SA - MKS MOS Deichmann Wrocław 58:33
03.02.2024 11:45 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Basket Siechnice 28:59
03.02.2024 13:00 1KS Ślęza Wrocław SA - KS Basket Siechnice 41:48

Turniej 9 Gospodarz: KSW SPARTAKUS Jelenia Góra

06.04.2024 11:00 KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - PG Crew Bazalt Piława Górna --:--
06.04.2024 11:00 PG Crew Bazalt Piława Górna - MKS Polkowice --:--
06.04.2024 14:00 KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - MKS Polkowice --:--

Turniej 11 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

17.02.2024 10:00 PG Crew Bazalt Piława Górna - MKS MOS Deichmann Wrocław 46:42
17.02.2024 11:15 PG Crew Bazalt Piława Górna - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 30:65
17.02.2024 12:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra 42:48

Turniej 12 Gospodarz: 1KS Ślęza Wrocław SA

24.02.2024 12:30 1KS Ślęza Wrocław SA - MKS Polkowice --:--
24.02.2024 13:45 MKS Polkowice - UKS 2 Ziębice --:--
24.02.2024 15:00 1KS Ślęza Wrocław SA - UKS 2 Ziębice --:--

Turniej 13 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

16.03.2024 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice --:--
16.03.2024 UKS 2 Ziębice - MKS Polkowice --:--
16.03.2024 MKS MOS Deichmann Wrocław - MKS Polkowice --:--

Turniej 14 Gospodarz: KS Basket Siechnice

16.03.2024 KS Basket Siechnice - 1KS Ślęza Wrocław SA --:--
16.03.2024 1KS Ślęza Wrocław SA - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra --:--
16.03.2024 KS Basket Siechnice - KSW SPARTAKUS Jelenia Góra --:--
Obraz