Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

K

Kaczmarowski Dawid Górnik TOYOTA Wałbrzych

Kaleta Kevin MKS Nysa Kłodzko

Kalka Maksymilian MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Kamiński Jędrzej Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Kamiński Oskar WKK II Wrocław

Kamiński Paweł Górnik TOYOTA Wałbrzych

Kasprowiak Igor Exact Systems Śląsk Wrocław

Kaźmierski Filip MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Kiełczykowski Filip PGE GiEK Turów Zgorzelec

Kmiecik Maksymilian Górnik TOYOTA Wałbrzych

Kochajkiewicz Aleksander WKK II Wrocław

Kolański Antoni Q8Oils SKM Zastal I Zielona Góra

Kołodziejczyk Wiktor AK Orły Wrocław

Koman Marcel PGE GiEK Turów Zgorzelec

Konat Kornel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Konat Marcel Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Konopacki Kajetan Exact Systems Śląsk Wrocław

Kopczak Igor MKS Nysa Kłodzko

Koperek Kacper KS Sudety Jelenia Góra

Koperek Karol KS Sudety Jelenia Góra

Koperski Bartosz Exact Systems Śląsk Wrocław

Kopertyński Karol Exact Systems Śląsk Wrocław

Korczuk Michał WKK I Wrocław

Kosiba Krzysztof MKS Basket Szczawno Zdrój

Kosiba Piotr MKS Basket Szczawno Zdrój

Kosiński Kajetan MKS Basket Szczawno Zdrój

Kozioł Konrad MKS Basket Szczawno Zdrój

Koziura Bernard WKK II Wrocław

Krawiec Przemysław KS Sudety Jelenia Góra

Kruszewski Filip PGE GiEK Turów Zgorzelec

Kryś Michał MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Kuczyński Szymon MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Kuderski Marcjan MKS Nysa Kłodzko

Kulesza Łukasz AK Orły Wrocław

Kuliniak Jakub GREEN STAR Bricomarche BC

Kuliński Antoni WKK I Wrocław

Kurzymski Kornel Q8Oils SKM Zastal I Zielona Góra

Kuznetsov Kyryl WKK II Wrocław

Kuznetsov Vladyslav WKK II Wrocław

Kuźmiński Aleksander MKS Nysa Kłodzko

S

Sawicki Ksawery PGE GiEK Turów Zgorzelec

Sawicki Mateusz PGE GiEK Turów Zgorzelec

Schneider Oskar Górnik TOYOTA Wałbrzych

Semenychev Ivan AK Orły Wrocław

Sęk Aleksander Exact Systems Śląsk Wrocław

Sękiewicz Oskar KS Sudety Jelenia Góra

Shumarou Raman Exact Systems Śląsk Wrocław

SIBILA KAMIL AK Orły Wrocław

Siek Leon WKK II Wrocław

Siemiątkowski Ignacy WKK II Wrocław

Sienkiewicz Hugo AK Orły Wrocław

Sieńczak Wiktor Exact Systems Śląsk Wrocław

Siewierski Tymoteusz Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Skwarek Kacper MKS Basket Szczawno Zdrój

Słomka Przemysław MKS Nysa Kłodzko

Słupski Karol GREEN STAR Bricomarche BC

Smolec Wojciech MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Sobotnicki Marcel MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Sokólski Tyberiusz AK Orły Wrocław

Sołtys Ksawery Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Sowiński Viktor WKK I Wrocław

Stachnio Tobiasz Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

Stankiewicz Jakub Q8Oils SKM Zastal I Zielona Góra

Stawiarz Maksymilian MKS Basket Szczawno Zdrój

Stępak Maciej PGE GiEK Turów Zgorzelec

Stępień Leon WKK II Wrocław

Stroński Maksym KS Sudety Jelenia Góra

Szadura Michał WKK II Wrocław

Szczebiotowski Nataniel KS Sudety Jelenia Góra

Szczepański Milan PGE GiEK Turów Zgorzelec

Szczotka Jakub PGE GiEK Turów Zgorzelec

Szczucki Adam MKS Basket Szczawno Zdrój

Szmajda Adam MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Szydłowski Wiktor KS Sudety Jelenia Góra

Szyliński Igor MŁODZIEŻOWY KLUB KOSZYKÓWKI BASKET GORZÓW

Szymankiewicz Michał Górnik TOYOTA Wałbrzych

Szymczak Julian KS Sudety Jelenia Góra