Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Top banner below the boxscore
Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK WROCŁAW --:--
MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - WKK WROCŁAW --:--
23.10.2021 09:00 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 2 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

16.10.2021 10:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław 54:28
16.10.2021 12:15 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 20:0
16.10.2021 14:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra 20:0

Turniej 1 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

18.12.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
18.12.2021 BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
18.12.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 6 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

06.11.2021 10:15 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
06.11.2021 11:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
06.11.2021 9:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--

Turniej 4 Gospodarz: WKK WROCŁAW

06.11.2021 11:30 WKK WROCŁAW - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
06.11.2021 13:00 Exact Systems Śląsk Wrocław - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
06.11.2021 14:30 WKK WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 5 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

04.12.2021 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
04.12.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
04.12.2021 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 7 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

20.11.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
20.11.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
20.11.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 8 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

20.11.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
20.11.2021 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - BC Swiss Krono Żary --:--
20.11.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 9 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

20.11.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
20.11.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK WROCŁAW --:--
20.11.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK WROCŁAW --:--

Turniej 10 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

11.12.2021 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
11.12.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
11.12.2021 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 11 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

11.12.2021 BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
11.12.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK WROCŁAW --:--
11.12.2021 BC Swiss Krono Żary - WKK WROCŁAW --:--

Turniej 12 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

11.12.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
11.12.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
11.12.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 13 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

08.01.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - WKK WROCŁAW --:--
08.01.2022 WKK WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
08.01.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Turniej 14 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra

08.01.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
08.01.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
08.01.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 15 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

08.01.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
08.01.2022 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
08.01.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 16 Gospodarz: Akademia Koszykówki Orły Wrocław

19.02.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
19.02.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
19.02.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 18 Gospodarz: WKK WROCŁAW

19.02.2022 WKK WROCŁAW - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
19.02.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
19.02.2022 WKK WROCŁAW - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 17 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

19.02.2022 10:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary --:--
19.02.2022 11:45 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
19.02.2022 13:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--

Turniej 19 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra

05.03.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
05.03.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
05.03.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

05.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK WROCŁAW --:--
05.03.2022 WKK WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary --:--
05.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 21 Gospodarz: MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ

05.03.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
05.03.2022 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
05.03.2022 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Turniej 22 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

19.03.2022 BC Swiss Krono Żary - Akademia Koszykówki Orły Wrocław --:--
19.03.2022 Akademia Koszykówki Orły Wrocław - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--
19.03.2022 BC Swiss Krono Żary - MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ --:--

Turniej 23 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

19.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
19.03.2022 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
19.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Turniej 24 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

19.03.2022 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
19.03.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK WROCŁAW --:--
19.03.2022 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK WROCŁAW --:--
Nad stopką 1 kwadrat
Nad stopką 2
Nad stopką 3