Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

24.10.2020 13:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - WKK I Wrocław 23:70
24.10.2020 15:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - WKK I Wrocław 15:57
24.10.2020 16:30 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 50:34

Turniej 3 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

21.11.2020 16:00 Exact Systems Śląsk II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 32:49

Turniej 4 Gospodarz: WKK II Wrocław

08.05.2021 WKK II Wrocław - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
08.05.2021 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - BC Swiss Krono Żary --:--
08.05.2021 WKK II Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 1 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

15.05.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
15.05.2021 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--
15.05.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - Exact Systems Śląsk I Wrocław --:--

Turniej 5 Gospodarz: WKK I Wrocław

07.11.2020 10:00 WKK I Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 88:16
07.11.2020 11:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 19:78
07.11.2020 13:00 WKK I Wrocław - MKS Basket Szczawno Zdrój 63:34

Turniej 7 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

07.11.2020 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Exact Systems Śląsk I Wrocław 47:53
07.11.2020 11:00 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk I Wrocław 29:62
07.11.2020 9:00 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 20:57

Turniej 6 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

20.02.2021 10:00 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 41:49

Turniej 8 Gospodarz: GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra

21.11.2020 12:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 65:31
21.11.2020 13:30 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk I Wrocław 27:68
21.11.2020 15:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk I Wrocław 35:64

Turniej 10 Gospodarz: WKK I Wrocław

21.11.2020 12:15 WKK I Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 83:26
21.11.2020 13:45 WKK II Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 51:37
21.11.2020 15:15 WKK I Wrocław - WKK II Wrocław 83:30

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

13.03.2021 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 69:27
13.03.2021 11:30 BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych 49:27
13.03.2021 13:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 72:16

Turniej 11 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

05.12.2020 10:45 Exact Systems Śląsk II Wrocław - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 39:106
05.12.2020 12:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 29:82
05.12.2020 9:30 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk II Wrocław 44:50

Turniej 13 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

05.12.2020 11:00 BC Swiss Krono Żary - PGE Turów Zgorzelec 46:47
05.12.2020 12:15 PGE Turów Zgorzelec - MKS Basket Szczawno Zdrój 18:78
05.12.2020 13:30 BC Swiss Krono Żary - MKS Basket Szczawno Zdrój 18:70

Turniej 14 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

05.12.2020 11:00 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - WKK I Wrocław 45:43
05.12.2020 12:30 WKK I Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 82:28
05.12.2020 14:00 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Górnik Trans.eu Wałbrzych 61:30

Turniej 12 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

19.01.2021 16:00 WKK II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 33:61

Turniej 17 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

14.12.2020 17:30 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - MKS Basket Szczawno Zdrój 23:67

Turniej 15 Gospodarz: WKK II Wrocław

19.12.2020 11:30 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 78:9
19.12.2020 13:00 WKK II Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 52:22
19.12.2020 14:30 WKK II Wrocław - Exact Systems Śląsk I Wrocław 14:71

Turniej 16 Gospodarz: Górnik Trans.eu Wałbrzych

08.05.2021 10:45 Górnik Trans.eu Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec --:--
08.05.2021 12:30 PGE Turów Zgorzelec - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--
08.05.2021 14:15 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--

Turniej 18 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

09.01.2021 11:00 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk II Wrocław 50:40
09.01.2021 12:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 36:97
09.01.2021 14:00 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 35:78

Turniej 19 Gospodarz: GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra

20.02.2021 12:00 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary 77:24

Turniej 21 Gospodarz: Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

06.02.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MKS Basket Szczawno Zdrój 18:77
06.02.2021 11:30 MKS Basket Szczawno Zdrój - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 67:42
06.02.2021 13:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 23:72

Turniej 22 Gospodarz: Exact Systems Śląsk I Wrocław

06.02.2021 10:00 Exact Systems Śląsk I Wrocław - WKK I Wrocław 45:47

Turniej 20 Gospodarz: Exact Systems Śląsk II Wrocław

06.02.2021 11:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - WKK II Wrocław 18:48
06.02.2021 13:00 WKK II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 62:27
06.02.2021 14:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 42:27

Turniej 23 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

06.03.2021 10:00 PGE Turów Zgorzelec - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 35:13
06.03.2021 11:15 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 29:30
06.03.2021 12:30 PGE Turów Zgorzelec - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 56:33

Turniej 24 Gospodarz: Exact Systems Śląsk I Wrocław

07.03.2021 12:00 Exact Systems Śląsk I Wrocław - BC Swiss Krono Żary 46:40
07.03.2021 13:30 Exact Systems Śląsk II Wrocław - BC Swiss Krono Żary 52:46
07.03.2021 15:00 Exact Systems Śląsk I Wrocław - Exact Systems Śląsk II Wrocław 60:21

Turniej 25 Gospodarz: MKS Basket Szczawno Zdrój

22.05.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra --:--
22.05.2021 GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra - WKK II Wrocław --:--
22.05.2021 MKS Basket Szczawno Zdrój - WKK II Wrocław --:--

Turniej 26 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

15.05.2021 BC Swiss Krono Żary - WKK I Wrocław --:--
15.05.2021 WKK I Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
15.05.2021 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--