Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartek Kierrzek GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 96 16.00
2. Olaf Wojtyniak GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 4 59 14.75
3. Michał Jurek WKK I Wrocław 5 57 11.40
4. Szymon Bukowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 56 9.33
5. Jan Maciej Przecławski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 53 13.25
6. Filip Bitner GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 51 8.50
7. Antoni Gabryjelski Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 45 15.00
8. Jakub Świdwa PGE Turów Zgorzelec 5 42 8.40
9. Michał Zarzecki PGE Turów Zgorzelec 5 41 8.20
10. Marcel Przybyła Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 35 7.00
11. Michał Hladik WKK I Wrocław 3 33 11.00
12. Oskar Turkiewicz WKK I Wrocław 3 33 11.00
13. Bruno Baran Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 33 6.60
14. Mateusz Karwik MKS Basket Szczawno Zdrój 2 32 16.00
15. Igor Kostyło SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 32 8.00
16. Karol Mazur Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 31 10.33
17. Franciszek Szczepański WKK I Wrocław 5 28 5.60
18. Mikołaj Surowiec WKK I Wrocław 5 27 5.40
19. Bartosz Radny GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 26 4.33
20. Norbert Krumin WKK I Wrocław 5 26 5.20
21. Bartosz Wilga PGE Turów Zgorzelec 5 26 5.20
22. Borys Piotrowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 26 13.00
23. Karol Domatowicz WKK I Wrocław 3 25 8.33
24. Sebastian Rychlik WKK II Wrocław 2 24 12.00
25. Kuba Kucyper MKS Basket Szczawno Zdrój 2 24 12.00
26. Rafał Rychlik WKK II Wrocław 2 23 11.50
27. Kamil Potoczny WKK I Wrocław 5 21 4.20
28. Jakub Bargieł Exact Systems Śląsk II Wrocław 4 21 5.25
29. Jakub Jurek WKK I Wrocław 3 20 6.67
30. Mikołaj Symonowicz Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 20 6.67
31. Stanisław Wajs Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 20 4.00
32. Szymon Napiórkowski PGE Turów Zgorzelec 5 20 4.00
33. Mikołaj Głos Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 19 6.33
34. Jan Grabowski WKK I Wrocław 3 19 6.33
35. Aleksander Konieczny SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 19 4.75
36. Jakub Pipkowski Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 17 5.67
37. Mateusz Popczyk WKK I Wrocław 3 17 5.67
38. Tymon Stelmaszczyk GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 17 8.50
39. Aleksander Młodnicki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 17 8.50
40. Franciszek Hrehorecki SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 17 4.25
41. Jakub Żbikowski PGE Turów Zgorzelec 5 17 3.40
42. Wiktor Szczukowski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 16 2.67
43. Jan Ślusarczyk Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 16 3.20
44. Mateusz Trawiński SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 15 3.75
45. Aleksander Asuni GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 15 2.50
46. Filip Puchała GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 14 7.00
47. Aleksander Stankiewicz SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 14 3.50
48. Filip Siwek Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 14 4.67
49. Kornel Ponikowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 14 7.00
50. Antoni Drożdżowski WKK I Wrocław 4 14 3.50
51. Oscar Klimek MKS Basket Szczawno Zdrój 2 14 7.00
52. Kamil Klonowski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 13 3.25
53. Michał Weremczuk WKK I Wrocław 4 13 3.25
54. Adam Wilczek Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 13 4.33
55. Filip Forfecki Exact Systems Śląsk II Wrocław 3 12 4.00
56. Jakub Rejman PGE Turów Zgorzelec 5 12 2.40
57. Konrad Kaczmarek GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 4 9 2.25
58. Konstanty Rybak WKK I Wrocław 3 9 3.00
59. Szymon Wojtanowski MKS Basket Szczawno Zdrój 2 9 4.50
60. Maciej Krzysztofik GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 9 4.50
61. Franciszek Włochal MKS Basket Szczawno Zdrój 2 8 4.00
62. Igor Piotrowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 8 4.00
63. Igor Ginalski Exact Systems Śląsk I Wrocław 2 8 4.00
64. Michał Karsznia WKK II Wrocław 2 8 4.00
65. Jakub Jurkowski MKS Basket Szczawno Zdrój 2 8 4.00
66. Filip Ziober Exact Systems Śląsk II Wrocław 3 8 2.67
67. Michał Niedziołka Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 8 2.67
68. Mikołaj Nowostawski WKK II Wrocław 2 8 4.00
69. Kajetan Węgrzyn WKK I Wrocław 3 7 2.33
70. Tymon Błażejczak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 7 1.75
71. Jan Górniak WKK II Wrocław 2 6 3.00
72. Mikołaj Jaskóła GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 6 3.00
73. Łukasz Zasada MKS Basket Szczawno Zdrój 2 6 3.00
74. Karol Rudnik MKS Basket Szczawno Zdrój 2 6 3.00
75. Maciej Otfinowski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 5 2.50
76. Kajetan Konopacki GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 5 2.50
77. Filip Sobolewski Exact Systems Śląsk II Wrocław 3 5 1.67
78. Nikodem Suchanecki Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 4 2.00
79. Mikołaj Siejko WKK II Wrocław 2 4 2.00
80. Tymon Graczyk Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 4 1.33
81. Krystian Rogodziński MKS Basket Szczawno Zdrój 2 4 2.00
82. Mateusz Skoracki GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 4 4 1.00
83. Adam Moczko WKK II Wrocław 1 4 4.00
84. Piotr Padewski WKK I Wrocław 3 4 1.33
85. Szymon Piotrowicz Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 4 1.33
86. Michał Kobylański SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 3 0.75
87. Franciszek Jazdończyk Exact Systems Śląsk I Wrocław 3 2 0.67
88. Filip Brzeziński Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 2 0.40
89. Oliwier Filipowicz WKK II Wrocław 2 2 1.00
90. Hubert Andrzejewski SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 3 2 0.67
91. Igor Szostak Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 2 0.40
92. Franciszek Wasik Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 2 1.00
93. Olivier Pacholczyk SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 2 1.00
94. Igor Dryjanski GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 2 0.33
95. Szymon Żak WKK II Wrocław 2 2 1.00
96. Amadeusz Domański PGE Turów Zgorzelec 5 2 0.40
97. Filip Jaszczur Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 2 1.00
98. Maciej Kanak GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 2 1.00
99. Jakub Matwijów MKS Basket Szczawno Zdrój 2 1 0.50
100. Hubert Wasilewski PGE Turów Zgorzelec 5 1 0.20
101. Szymon Szczygieł WKK II Wrocław 1 0 0.00
102. Akram Soliman PGE Turów Zgorzelec 5 0 0.00
103. Michał Nowak SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 4 0 0.00
104. Michał Szeluk Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 1 0 0.00
105. Piotr Łątka Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
106. Piotr Rubaszewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 0 0.00
107. Hubert Żodź WKK II Wrocław 1 0 0.00
108. Dawid Malinowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
109. Tymoteusz Żóraw WKK II Wrocław 2 0 0.00
110. Jan Bzdzion WKK II Wrocław 2 0 0.00
111. Igor Miakisz PGE Turów Zgorzelec 3 0 0.00
112. Marcel Jaworski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
113. Kacper Karczewski GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 0 0.00
114. Dawid Janiszewski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
115. Karol Teodorowicz PGE Turów Zgorzelec 4 0 0.00
116. Paweł Kuliniak GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 4 0 0.00
117. Bartosz Stankiewicz SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 2 0 0.00
118. Nataniel Szczebiotowski Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
119. Alex Lachtara PGE Turów Zgorzelec 5 0 0.00
120. Szymon Lew GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój 2 0 0.00
121. Nikodem Chwirot GREEN STAR BRICOMARCHE BC Zielona Góra 6 0 0.00
122. Tymoteucz Szymański Exact Systems Śląsk II Wrocław 5 0 0.00
123. Mateusz Moneta Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie 2 0 0.00
124. Tytus Kowalski WKK II Wrocław 2 0 0.00
125. Tymon Deleżyński WKK II Wrocław 2 0 0.00