Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 1 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

15.10.2022 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
15.10.2022 PGE Turów Zgorzelec - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
15.10.2022 PGE Turów Zgorzelec - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--

Turniej 2 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

15.10.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--
15.10.2022 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
15.10.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 3 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

15.10.2022 BC Swiss Krono Żary - SKM Zastal Zielona Góra --:--
15.10.2022 SKM Zastal Zielona Góra - WKK I WROCŁAW --:--
15.10.2022 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW --:--

Turniej 4 Gospodarz: WKK II WROCŁAW

05.11.2022 WKK II WROCŁAW - SKM Zastal Zielona Góra --:--
05.11.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - SKM Zastal Zielona Góra --:--
05.11.2022 WKK II WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--

Turniej 6 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

05.11.2022 GREEN STAR Bricomarche BC - PGE Turów Zgorzelec --:--
05.11.2022 BC Swiss Krono Żary - PGE Turów Zgorzelec --:--
05.11.2022 GREEN STAR Bricomarche BC - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 5 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

05.11.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
05.11.2022 WKK I WROCŁAW - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
05.11.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I WROCŁAW --:--

Turniej 7 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

26.11.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
26.11.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - WKK I WROCŁAW --:--
26.11.2022 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 9 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

26.11.2022 BC Swiss Krono Żary - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
26.11.2022 WKK II WROCŁAW - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
26.11.2022 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 8 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

26.11.2022 SKM Zastal Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
26.11.2022 10:10 PGE Turów Zgorzelec - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
26.11.2022 10:10 PGE Turów Zgorzelec - SKM Zastal Zielona Góra --:--

Turniej 11 Gospodarz: SKM Zastal Zielona Góra

17.12.2022 GREEN STAR Bricomarche BC - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
17.12.2022 SKM Zastal Zielona Góra - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--
17.12.2022 SKM Zastal Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 12 Gospodarz: WKK I WROCŁAW

17.12.2022 WKK I WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
17.12.2022 WKK II WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
17.12.2022 WKK I WROCŁAW - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 10 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

17.12.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - BC Swiss Krono Żary --:--
17.12.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
17.12.2022 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 13 Gospodarz: SKM Zastal Zielona Góra

21.01.2023 SKM Zastal Zielona Góra - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
21.01.2023 SKM Zastal Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
21.01.2023 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 15 Gospodarz: PGE Turów Zgorzelec

21.01.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW --:--
21.01.2023 10:10 PGE Turów Zgorzelec - BC Swiss Krono Żary --:--
21.01.2023 10:10 PGE Turów Zgorzelec - WKK I WROCŁAW --:--

Turniej 14 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

21.01.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
21.01.2023 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
21.01.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 17 Gospodarz: Exact Systems Śląsk Wrocław

18.03.2023 WKK II WROCŁAW - PGE Turów Zgorzelec --:--
18.03.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec --:--
18.03.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--

Turniej 18 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

18.03.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - SKM Zastal Zielona Góra --:--
18.03.2023 WKK I WROCŁAW - SKM Zastal Zielona Góra --:--
18.03.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - WKK I WROCŁAW --:--

Turniej 16 Gospodarz: BC Swiss Krono Żary

18.03.2023 BC Swiss Krono Żary - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
18.03.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
18.03.2023 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC --:--

Turniej 19 Gospodarz: GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój

15.04.2023 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - PGE Turów Zgorzelec --:--
15.04.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - PGE Turów Zgorzelec --:--
15.04.2023 GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój - Niesobski Basket Academy Jelenia Góra --:--

Turniej 21 Gospodarz: WKK I WROCŁAW

15.04.2023 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
15.04.2023 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC --:--
15.04.2023 WKK I WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 20 Gospodarz: SKM Zastal Zielona Góra

15.04.2023 SKM Zastal Zielona Góra - WKK II WROCŁAW --:--
15.04.2023 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW --:--
15.04.2023 SKM Zastal Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--

Turniej 22 Gospodarz: WKK II WROCŁAW

06.05.2023 WKK II WROCŁAW - WKK I WROCŁAW --:--
06.05.2023 WKK I WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--
06.05.2023 WKK II WROCŁAW - GKS GAUDIA Trzebnica-Zdrój --:--

Turniej 23 Gospodarz: Niesobski Basket Academy Jelenia Góra

06.05.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
06.05.2023 BC Swiss Krono Żary - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
06.05.2023 Niesobski Basket Academy Jelenia Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Turniej 24 Gospodarz: GREEN STAR Bricomarche BC

06.05.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - SKM Zastal Zielona Góra --:--
06.05.2023 SKM Zastal Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec --:--
06.05.2023 GREEN STAR Bricomarche BC - PGE Turów Zgorzelec --:--