Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 3 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

17.10.2020 11:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec 35:82
17.10.2020 12:30 UKS Basket Zgorzelec - Ślęza BFD Wrocław II 46:49
17.10.2020 14:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - Ślęza BFD Wrocław II 22:66

Turniej 2 Gospodarz: WSTK Wschowa

17.10.2020 13:00 WSTK Wschowa - KS Szprotavia Szprotawa 14:73
17.10.2020 14:30 KS Szprotavia Szprotawa - MKS MOS Deichmann Wrocław 32:46
17.10.2020 16:00 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 12:81

Turniej 1 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

20.12.2020 11:00 Ślęza BFD Wrocław I - UKS 2 Ziębice 44:34
20.12.2020 12:15 UKS 2 Ziębice - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 56:20
20.12.2020 13:30 Ślęza BFD Wrocław I - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 66:23

Turniej 5 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław II

07.11.2020 10:00 Ślęza BFD Wrocław II - WSTK Wschowa 73:9
07.11.2020 11:30 WSTK Wschowa - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 17:74
07.11.2020 13:00 Ślęza BFD Wrocław II - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 54:32

Turniej 4 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

07.11.2020 12:30 KS Szprotavia Szprotawa - KSW Spartakus Jelenia Góra 48:30
07.11.2020 14:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - Ślęza BFD Wrocław I 21:66
07.11.2020 15:30 KS Szprotavia Szprotawa - Ślęza BFD Wrocław I 31:43

Turniej 6 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

20.02.2021 11:00 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław 46:28
20.02.2021 12:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice 34:32
20.02.2021 14:00 UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice 42:50

Turniej 7 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

21.11.2020 10:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław I 29:41
21.11.2020 11:30 Ślęza BFD Wrocław I - Ślęza BFD Wrocław II 47:32
21.11.2020 13:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław II 39:49

Turniej 8 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

21.11.2020 14:15 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 74:12
21.11.2020 15:30 WSTK Wschowa - UKS 2 Ziębice 25:72
21.11.2020 16:45 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS 2 Ziębice 44:61

Turniej 9 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

20.03.2021 11:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KS Szprotavia Szprotawa 28:26
20.03.2021 12:30 UKS Basket Zgorzelec - KS Szprotavia Szprotawa 67:15
20.03.2021 14:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - UKS Basket Zgorzelec 21:48

Turniej 11 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław II

05.12.2020 10:30 Ślęza BFD Wrocław II - UKS 2 Ziębice 59:35
05.12.2020 11:45 UKS 2 Ziębice - KS Szprotavia Szprotawa 76:49
05.12.2020 13:00 Ślęza BFD Wrocław II - KS Szprotavia Szprotawa 72:24

Turniej 12 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

05.12.2020 14:15 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław 34:62
05.12.2020 15:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 79:20
05.12.2020 16:45 KSW Spartakus Jelenia Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 52:38

Turniej 10 Gospodarz: WSTK Wschowa

08.05.2021 WSTK Wschowa - Ślęza BFD Wrocław I --:--
08.05.2021 Ślęza BFD Wrocław I - UKS Basket Zgorzelec --:--
08.05.2021 WSTK Wschowa - UKS Basket Zgorzelec --:--

Turniej 14 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

19.12.2020 10:30 UKS 2 Ziębice - Ślęza BFD Wrocław II 56:61
19.12.2020 11:45 Ślęza BFD Wrocław II - KSW Spartakus Jelenia Góra 74:42
19.12.2020 13:00 UKS 2 Ziębice - KSW Spartakus Jelenia Góra 64:40

Turniej 13 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

19.12.2020 14:00 Ślęza BFD Wrocław I - KS Szprotavia Szprotawa 49:26
19.12.2020 15:15 KS Szprotavia Szprotawa - WSTK Wschowa 30:24
19.12.2020 16:30 Ślęza BFD Wrocław I - WSTK Wschowa 56:6

Turniej 15 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

15.05.2021 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław --:--
15.05.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--
15.05.2021 UKS Basket Zgorzelec - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra --:--

Turniej 16 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

27.02.2021 10:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Ślęza BFD Wrocław I 28:40
27.02.2021 12:00 Ślęza BFD Wrocław I - Ślęza BFD Wrocław II 44:29
27.02.2021 13:30 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - Ślęza BFD Wrocław II 17:47

Turniej 18 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

08.05.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice --:--
08.05.2021 UKS 2 Ziębice - KS Szprotavia Szprotawa --:--
08.05.2021 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Szprotavia Szprotawa --:--

Turniej 17 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

22.05.2021 UKS Basket Zgorzelec - KSW Spartakus Jelenia Góra --:--
22.05.2021 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa --:--
22.05.2021 UKS Basket Zgorzelec - WSTK Wschowa --:--

Turniej 21 Gospodarz: WSTK Wschowa

06.02.2021 10:00 WSTK Wschowa - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 26:61
06.02.2021 11:30 UKS 2 Ziębice - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 68:16
06.02.2021 13:00 WSTK Wschowa - UKS 2 Ziębice 11:71

Turniej 20 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

06.02.2021 10:30 KS Szprotavia Szprotawa - UKS Basket Zgorzelec 39:73
06.02.2021 12:00 UKS Basket Zgorzelec - Ślęza BFD Wrocław II 37:71
06.02.2021 13:30 KS Szprotavia Szprotawa - Ślęza BFD Wrocław II 38:76

Turniej 19 Gospodarz: Ślęza BFD Wrocław I

06.02.2021 12:15 Ślęza BFD Wrocław I - KSW Spartakus Jelenia Góra 58:32
06.02.2021 13:45 KSW Spartakus Jelenia Góra - MKS MOS Deichmann Wrocław 31:51
06.02.2021 15:00 Ślęza BFD Wrocław I - MKS MOS Deichmann Wrocław 36:46

Turniej 22 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

06.03.2021 10:00 UKS 2 Ziębice - Ślęza BFD Wrocław I 62:49
06.03.2021 11:30 Ślęza BFD Wrocław I - UKS Basket Zgorzelec 44:64
06.03.2021 13:30 UKS 2 Ziębice - UKS Basket Zgorzelec 61:79

Turniej 24 Gospodarz: SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra

06.03.2021 11:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra 21:39
06.03.2021 12:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - KS Szprotavia Szprotawa 37:27
06.03.2021 14:00 SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - KS Szprotavia Szprotawa 29:28

Turniej 23 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

06.03.2021 13:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - WSTK Wschowa 77:2
06.03.2021 14:45 Ślęza BFD Wrocław II - WSTK Wschowa 94:6
06.03.2021 16:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - Ślęza BFD Wrocław II 25:56