Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Turniej 2 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

23.10.2021 10:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - 1KS Slęza Wrocław SA 26:37
23.10.2021 11:45 1KS Slęza Wrocław SA - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 71:4
23.10.2021 13:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 72:24

Turniej 1 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

11.12.2021 11:30 UKS Basket Zgorzelec - KS Szprotavia Szprotawa 19:39
11.12.2021 12:45 KS Szprotavia Szprotawa - UKS 2 Ziębice 20:0
11.12.2021 14:00 UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice 20:0

Turniej 3 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

15.05.2022 15:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 70:27

Turniej 6 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

06.11.2021 10:00 KS Szprotavia Szprotawa - 1KS Slęza Wrocław SA 10:120
06.11.2021 11:15 1KS Slęza Wrocław SA - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 84:25
06.11.2021 12:30 KS Szprotavia Szprotawa - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 18:74

Turniej 4 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

06.11.2021 10:30 UKS 2 Ziębice - MKS MOS Deichmann Wrocław 34:76
06.11.2021 12:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - KSW Spartakus Jelenia Góra 40:51
06.11.2021 13:30 UKS 2 Ziębice - KSW Spartakus Jelenia Góra 30:67

Turniej 5 Gospodarz: MKS Basket Chrobry Głogów

06.11.2021 11:30 WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 28:38

Turniej 9 Gospodarz: ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski

20.11.2021 12:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - KS Szprotavia Szprotawa 55:30
20.11.2021 14:00 KS Szprotavia Szprotawa - KSW Spartakus Jelenia Góra 16:80
20.11.2021 16:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - KSW Spartakus Jelenia Góra 17:71

Turniej 7 Gospodarz: 1KS Slęza Wrocław SA

20.11.2021 12:15 1KS Slęza Wrocław SA - UKS 2 Ziębice 76:16
20.11.2021 13:30 UKS 2 Ziębice - WSTK Wschowa 73:30
20.11.2021 14:45 1KS Slęza Wrocław SA - WSTK Wschowa 90:9

Turniej 8 Gospodarz: MKS Basket Chrobry Głogów

22.01.2022 12:00 UKS Basket Zgorzelec - MKS MOS Deichmann Wrocław 6:54

Turniej 11 Gospodarz: WSTK Wschowa

04.12.2021 10:00 WSTK Wschowa - KS Szprotavia Szprotawa 66:33
04.12.2021 11:30 KS Szprotavia Szprotawa - MKS MOS Deichmann Wrocław 8:101
04.12.2021 13:00 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 22:86

Turniej 10 Gospodarz: Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice

04.12.2021 11:00 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - UKS 2 Ziębice 46:61
04.12.2021 12:15 UKS 2 Ziębice - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 51:55
04.12.2021 13:30 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 46:43

Turniej 12 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

15.05.2022 10:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec 60:19
15.05.2022 12:00 1KS Slęza Wrocław SA - UKS Basket Zgorzelec 86:9
15.05.2022 13:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - 1KS Slęza Wrocław SA 24:63

Turniej 14 Gospodarz: MKS Basket Chrobry Głogów

KS Szprotavia Szprotawa - 1KS Slęza Wrocław SA 0:0

Turniej 13 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

18.12.2021 10:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS 2 Ziębice 70:20
18.12.2021 11:45 UKS 2 Ziębice - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 12:84
18.12.2021 13:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:35

Turniej 15 Gospodarz: Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice

18.12.2021 14:00 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - WSTK Wschowa 40:43
18.12.2021 15:15 WSTK Wschowa - UKS Basket Zgorzelec 49:31
18.12.2021 16:30 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - UKS Basket Zgorzelec 73:29

Turniej 16 Gospodarz: UKS 2 Ziębice

15.01.2022 10:00 UKS 2 Ziębice - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 42:39
15.01.2022 11:30 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - KSW Spartakus Jelenia Góra 21:37
15.01.2022 13:00 UKS 2 Ziębice - KSW Spartakus Jelenia Góra 27:61

Turniej 18 Gospodarz: ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski

16.01.2022 14:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - WSTK Wschowa 39:36

Turniej 17 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

09.04.2022 10:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - KS Szprotavia Szprotawa 59:12
09.04.2022 11:45 UKS Basket Zgorzelec - KS Szprotavia Szprotawa 37:46
09.04.2022 13:00 MKS MOS Deichmann Wrocław - UKS Basket Zgorzelec 64:8

Turniej 20 Gospodarz: WSTK Wschowa

19.02.2022 10:00 WSTK Wschowa - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 53:48
19.02.2022 11:45 MKS MOS Deichmann Wrocław - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 60:17
19.02.2022 13:30 WSTK Wschowa - MKS MOS Deichmann Wrocław 21:72

Turniej 21 Gospodarz: UKS Basket Zgorzelec

19.02.2022 10:30 UKS Basket Zgorzelec - KSW Spartakus Jelenia Góra 2:57
19.02.2022 11:50 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - KSW Spartakus Jelenia Góra 10:57
19.02.2022 13:15 UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7:45

Turniej 19 Gospodarz: 1KS Slęza Wrocław SA

19.02.2022 12:00 1KS Slęza Wrocław SA - UKS 2 Ziębice 49:35

Turniej 24 Gospodarz: KS Szprotavia Szprotawa

05.03.2022 10:00 KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 7:34
05.03.2022 11:15 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 24:41
05.03.2022 12:30 KS Szprotavia Szprotawa - Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice 25:45

Turniej 23 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

05.03.2022 10:30 MKS MOS Deichmann Wrocław - KSW Spartakus Jelenia Góra 46:43

Turniej 22 Gospodarz: WSTK Wschowa

14.05.2022 10:30 WSTK Wschowa - UKS Basket Zgorzelec 58:49
14.05.2022 12:00 UKS Basket Zgorzelec - UKS 2 Ziębice 44:50
14.05.2022 13:30 WSTK Wschowa - UKS 2 Ziębice 65:38

Turniej 25 Gospodarz: KSW Spartakus Jelenia Góra

19.03.2022 10:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 67:18
19.03.2022 11:30 WSTK Wschowa - KS Szprotavia Szprotawa 36:23
19.03.2022 13:00 KSW Spartakus Jelenia Góra - KS Szprotavia Szprotawa 77:14

Turniej 26 Gospodarz: ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski

30.04.2022 10:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - UKS Basket Zgorzelec 20:0
30.04.2022 11:30 UKS Basket Zgorzelec - 1KS Slęza Wrocław SA 0:20
30.04.2022 13:00 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski - 1KS Slęza Wrocław SA 32:73

Turniej 27 Gospodarz: Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice

02.04.2022 10:00 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - 1KS Slęza Wrocław SA 35:71
02.04.2022 11:15 1KS Slęza Wrocław SA - MKS MOS Deichmann Wrocław 47:45
02.04.2022 12:30 Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - MKS MOS Deichmann Wrocław 30:57

Turniej 28 Gospodarz: MKS MOS Deichmann Wrocław

09.04.2022 14:15 KS Szprotavia Szprotawa - UKS 2 Ziębice 54:40

Turniej 30 Gospodarz: Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice

Centrum Medyczne Magnolia KKS Siechnice - UKS Basket Zgorzelec 20:0

Turniej 29 Gospodarz: 1KS Slęza Wrocław SA

23.04.2022 12:15 1KS Slęza Wrocław SA - KSW Spartakus Jelenia Góra 49:25
23.04.2022 13:30 KSW Spartakus Jelenia Góra - WSTK Wschowa 70:25
23.04.2022 14:45 1KS Slęza Wrocław SA - WSTK Wschowa 80:20