Dolnośląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK I WROCŁAW --:--
02.10.2021 Uks Gimbasket Wrocław - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
02.10.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
02.10.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
02.10.2021 13:00 WKK II WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary --:--

Kolejka II

09.10.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
09.10.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
09.10.2021 10:00 WKK I WROCŁAW - Uks Gimbasket Wrocław --:--
09.10.2021 12:15 WKK II WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
09.10.2021 13:30 BC Swiss Krono Żary - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--

Kolejka III

16.10.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
16.10.2021 Uks Gimbasket Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--
16.10.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK I WROCŁAW --:--
16.10.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
16.10.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Kolejka IV

23.10.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
23.10.2021 WKK I WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
23.10.2021 WKK II WROCŁAW - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
23.10.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Uks Gimbasket Wrocław --:--
23.10.2021 13:30 BC Swiss Krono Żary - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Kolejka V

06.11.2021 Uks Gimbasket Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
06.11.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
06.11.2021 10:00 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
06.11.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK II WROCŁAW --:--
06.11.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK I WROCŁAW --:--

Kolejka VI

13.11.2021 BC Swiss Krono Żary - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
13.11.2021 WKK I WROCŁAW - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
13.11.2021 WKK II WROCŁAW - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
13.11.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
13.11.2021 Uks Gimbasket Wrocław - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Kolejka VII

20.11.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - BC Swiss Krono Żary --:--
20.11.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK II WROCŁAW --:--
20.11.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK I WROCŁAW --:--
20.11.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Uks Gimbasket Wrocław --:--
20.11.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--

Kolejka VIII

27.11.2021 BC Swiss Krono Żary - WKK I WROCŁAW --:--
27.11.2021 WKK II WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
27.11.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
27.11.2021 Uks Gimbasket Wrocław - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
27.11.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Kolejka IX

04.12.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Uks Gimbasket Wrocław --:--
04.12.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
04.12.2021 WKK I WROCŁAW - WKK II WROCŁAW --:--
04.12.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - BC Swiss Krono Żary --:--
04.12.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--

Kolejka X

11.12.2021 BC Swiss Krono Żary - WKK II WROCŁAW --:--
11.12.2021 WKK I WROCŁAW - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
11.12.2021 Exact Systems Śląsk Wrocław - Uks Gimbasket Wrocław --:--
11.12.2021 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
11.12.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--

Kolejka XI

18.12.2021 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
18.12.2021 Uks Gimbasket Wrocław - WKK I WROCŁAW --:--
18.12.2021 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - WKK II WROCŁAW --:--
18.12.2021 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
18.12.2021 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - BC Swiss Krono Żary --:--

Kolejka XII

08.01.2022 BC Swiss Krono Żary - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
08.01.2022 WKK II WROCŁAW - Uks Gimbasket Wrocław --:--
08.01.2022 WKK I WROCŁAW - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
08.01.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
08.01.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--

Kolejka XIII

15.01.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BC Swiss Krono Żary --:--
15.01.2022 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - WKK II WROCŁAW --:--
15.01.2022 Uks Gimbasket Wrocław - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
15.01.2022 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK I WROCŁAW --:--
15.01.2022 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Kolejka XIV

19.02.2022 BC Swiss Krono Żary - Uks Gimbasket Wrocław --:--
19.02.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
19.02.2022 WKK II WROCŁAW - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
19.02.2022 WKK I WROCŁAW - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
19.02.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--

Kolejka XV

26.02.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - BC Swiss Krono Żary --:--
26.02.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - WKK I WROCŁAW --:--
26.02.2022 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - Uks Gimbasket Wrocław --:--
26.02.2022 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
26.02.2022 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - WKK II WROCŁAW --:--

Kolejka XVI

05.03.2022 BC Swiss Krono Żary - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
05.03.2022 Uks Gimbasket Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
05.03.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
05.03.2022 WKK II WROCŁAW - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
05.03.2022 WKK I WROCŁAW - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--

Kolejka XVII

12.03.2022 WKK I WROCŁAW - BC Swiss Krono Żary --:--
12.03.2022 Exact Systems Śląsk Wrocław - WKK II WROCŁAW --:--
12.03.2022 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra --:--
12.03.2022 10:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie --:--
12.03.2022 11:00 MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO - Uks Gimbasket Wrocław --:--

Kolejka XVIII

19.03.2022 BC Swiss Krono Żary - Górnik Trans.eu Wałbrzych --:--
19.03.2022 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie - MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO --:--
19.03.2022 Uks Gimbasket Wrocław - SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra --:--
19.03.2022 GREEN STAR Bricomarche BC Zielona Góra - Exact Systems Śląsk Wrocław --:--
19.03.2022 WKK II WROCŁAW - WKK I WROCŁAW --:--