Proszę czekać...

Aktualności

26.02.2020

Jakub Bereszyński, Kamil Kubiak, Maksymilian Wilczek i Mikołaj Wojciechowski powołani na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski U16

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołał aż 4 zawodników z Dolnego Śląska na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski U16 Mężczyzn, która odbedzie się w Szczyrku w dniach 11-15.03.2020.

Powołani zawodnicy:

Jakub Bereszyński (WKS Śląsk Wrocław)

Kamil Kubiak (WKK Wrocław)

Maksymilian Wilczek (WKK Wrocław)

Mikołaj Wojciechowski (WKS Śląsk Wrocław)

26.02.2020

Martyna Kozik, Nicola Lubecka, Julia Niżyńska powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski Kobiet U15

Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki powołał aż 3 zawodniczki z Dolnego Śląska na konsultację szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U15, która odbedzie się w Szczyrku w dniach 11-15.03.2020.

Powołane zawodniczki:

Martyna Kozik (KSW Spartakus Jelenia Góra)

Nicola Lubecka (MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra)

Julia Niżyńska (MKS MOS Wroclaw)

03.02.2020

Exact Systems Śląsk Wrocław w finale Młodzieżowego Pucharu Polski U20M

W dniach 31.01 – 2.02.2020, Wrocław był areną rozgrywek półfinałowych Młodzieżowego Pucharu Polski Juniorów Starszych.

Gospodarzem Grupy I był WKK Wrocław, którego drużyna zajęła 3 miejsce w grupie i nie uzyskała awansu do finału MPP, natomiast weźmie udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski U20M.

Exact Systems Śląsk Wrocław - gospodarz Grupy II, wywalczył awans do turnieju finałowego Młodzieżowego Pucharu Polski i wystąpi również w finale Mistrzostw Polski U20M.

Kolejny reprezentant strefy dolnośląsko- lubuskiej - BC Swiss Krono Żary, w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski U20M zajął 2 miejsce w grupie i tym samym zakończył udział w rozgrywkach centralnych na etapie ćwierćfinałów.