Pierwszy Dwutakt
Weryfikacje rozgrywek
Dokumenty
Kluby
Archiwum
Aktualności
Związek
Skład Zarządu
Skład Komisja Rewizyjna
Statut DZKosz
Kluby
Honorowi Członkowie DZKosz
Ligi męskie
3LM
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U15M
Liga Kadetów U14M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Mini Koszykówka Chłopców U10
Ligi żeńskie
2LK
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Kadry wojewódzkie
Kolegium Sędziów
Kurs Sędziowski
Skład Kolegium Sędziów
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U16M
Liga Kadetów U15M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U13
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U13
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Mini Koszykówka Chłopców U10
Popularne
06.11.2023
Zrzutka na wyjazd na Puchar Europy w koszykówce kobiet niesłyszących
07.02.2024
Powołanie do Kadry Polski U20M
14.04.2023
U13M przed 1/4 MMP
16.06.2023
Powołanie do Kadry Polski U16K
05.07.2023
Podsumowanie Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3x3
03.04.2023
Zakończenie rozgrywek U13K
27.05.2022
WKS Śląsk Wrocław Mistrzem Polski PLK
06.02.2023
U19M: Śląsk i WKK grają dalej
19.07.2023
Powołanie do Kadry Polski 3x3 U17M
04.05.2023
U15M - podsumowanie półfinałów
16.10.2023
Powołanie do Kadry Polski U18M
22.12.2023
Wesołych Świąt!
<
1
28
29
30
31
32
33
34
35
41
>
Popularne
11.03.2020
Komunikat w sprawie rozgrywek młodzieżowych oraz 3LM - AKTUALIZACJA!
25.03.2024
Kurs dla kandydatów na trenerów koszykówki (licencja C i D)
23.09.2019
Terminarze rozgrywek na sezon 2019/2020
03.11.2020
zmarł Józef Cięciwa - legenda JKS Spartakus Jelenia Góra
01.02.2020
Zgłoszenia do rozgrywek Pierwszy Dwutakt w sezonie 2019/2020
09.10.2019
Zostań sędzią koszykówki!
19.11.2019
Powołania na turniej Dywizji A Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce chłopców
20.11.2019
Orzeczenie Sędziego Dyscyplinarnego przy Dolnośląskim Związku Koszykówki we Wrocławiu
23.06.2020
Turniej eliminacyjny 3x3 strefa dolnośląsko- lubuska (U17K, U23K, U17M, U23M)
27.07.2020
Regulaminy na sezon 2020/2021 oraz terminy zgłoszeń
Znajdź nas na Facebook'u
Obsługa rozgrywek
Galerie
20.05.2024
Pierwszy Dwautakt 11.05.2024 KGHM Ślęza Arena
17.04.2024
Pierwszy Dwutakt 13.04.2024 KGHM Ślęza Arena
11.12.2023
12. Mikołajkowy Turniej Koszykówki
13.11.2023
Nominacje do Kadry Dolnego Śląska 11.11.2023
19.06.2023
7. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej
16.06.2023
Grand Prix Dolnego Śląska 3x3 - Wrocław 3-4.06.2023
Relacje
Zaproszenia
07.02.2024
Turniej U16 Kobiet 08 –11.02.2024 Anykšiciai, Lithuania
04.02.2024
Turniej międzynarodowy Łotwa - Memoriał A.Krauklisa
04.02.2024
EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2024
07.12.2023
Zaproszenie na turniej chłopców z rocznika 2010
13.05.2022
UKS Nowa Sól zaprasza na turniej 3x3
15.11.2019
Green Star Cup - 27-29.12.2019
23.09.2019
4. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej - 21.09.2019