Kolejka I
|
05.10.2019 11:00 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
UKS SKM NOWA SÓL |
137:19
|
05.10.2019 11:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
77:56
|
05.10.2019 14:00 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
PGE Turów Zgorzelec |
95:51
|
13.11.2019 18:00 |
WKK Wrocław -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
110:49
|
Kolejka II
|
12.10.2019 11:00 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
PGE Turów Zgorzelec |
101:38
|
12.10.2019 11:00 |
WKK Wrocław -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
86:73
|
12.10.2019 17:15 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
68:112
|
14.12.2019 12:00 |
UKS SKM NOWA SÓL -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
37:158
|
Kolejka III
|
28.09.2019 17:30 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
WKK Wrocław |
100:50
|
19.10.2019 10:00 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
UKS SKM NOWA SÓL |
117:37
|
19.10.2019 13:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
PGE Turów Zgorzelec |
120:49
|
30.10.2019 17:00 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
83:98
|
Kolejka IV
|
23.10.2019 18:00 |
WKK Wrocław -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
72:67
|
26.10.2019 12:30 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
PGE Turów Zgorzelec |
83:49
|
26.10.2019 13:15 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
UKS SKM NOWA SÓL |
128:51
|
13.11.2019 17:00 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
87:83
|
Kolejka V
|
16.11.2019 11:00 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
78:30
|
16.11.2019 11:00 |
UKS SKM NOWA SÓL -
PGE Turów Zgorzelec |
49:105
|
16.11.2019 11:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
75:92
|
16.11.2019 9:00 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
WKK Wrocław |
77:48
|
Kolejka VI
|
27.10.2019 17:00 |
WKK Wrocław -
UKS SKM NOWA SÓL |
175:20
|
23.11.2019 14:15 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
PGE Turów Zgorzelec |
89:72
|
24.11.2019 11:00 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
139:56
|
24.11.2019 13:45 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
91:73
|
Kolejka VII
|
30.11.2019 11:00 |
UKS SKM NOWA SÓL -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
44:134
|
30.11.2019 11:00 |
PGE Turów Zgorzelec -
WKK Wrocław |
43:114
|
30.11.2019 13:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
84:61
|
30.11.2019 13:00 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
60:77
|
Kolejka VIII
|
05.12.2019 17:00 |
PGE Turów Zgorzelec -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
66:80
|
07.12.2019 10:00 |
UKS SKM NOWA SÓL -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
40:131
|
07.12.2019 13:30 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
86:58
|
07.12.2019 14:00 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
WKK Wrocław |
52:119
|
Kolejka IX
|
23.11.2019 13:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
UKS SKM NOWA SÓL |
133:50
|
13.12.2019 17:00 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
WKK Wrocław |
71:84
|
14.12.2019 10:00 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
80:48
|
15.12.2019 10:15 |
PGE Turów Zgorzelec -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
42:108
|
Kolejka X
|
21.12.2019 12:30 |
UKS SKM NOWA SÓL -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
36:99
|
08.01.2020 14:00 |
WKK Wrocław -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
73:83
|
19.01.2020 14:00 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
97:38
|
25.01.2020 11:00 |
PGE Turów Zgorzelec -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
51:104
|
Kolejka XI
|
11.01.2020 12:30 |
PGE Turów Zgorzelec -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
46:106
|
11.01.2020 16:00 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
WKK Wrocław |
82:88
|
12.01.2020 13:00 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
88:53
|
25.01.2020 14:00 |
UKS SKM NOWA SÓL -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
63:138
|
Kolejka XII
|
18.01.2020 10:00 |
PGE Turów Zgorzelec -
UKS SKM NOWA SÓL |
113:64
|
18.01.2020 10:00 |
WKK Wrocław -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
67:72
|
18.01.2020 14:00 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
59:117
|
26.02.2020 17:00 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
91:81
|
Kolejka XIII
|
13.01.2020 16:30 |
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO -
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra |
85:75
|
29.02.2020 13:15 |
UKS SKM NOWA SÓL -
WKK Wrocław |
42:101
|
07.03.2020 12:00 |
Exact Systems Śląsk Wrocław -
MKS Basket Szczawno Zdrój |
61:56
|
21.03.2020 10:00 |
PGE Turów Zgorzelec -
UKS GIMBASKET WROCŁAW |
--:--
|
Kolejka XIV
|
01.03.2020 12:15 |
SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra -
Exact Systems Śląsk Wrocław |
85:76
|
07.03.2020 15:15 |
WKK Wrocław -
PGE Turów Zgorzelec |
140:38
|
12.03.2020 17:30 |
UKS GIMBASKET WROCŁAW -
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO |
--:--
|
13.03.2020 18:30 |
MKS Basket Szczawno Zdrój -
UKS SKM NOWA SÓL |
--:--
|