Pierwszy Dwutakt
Weryfikacje rozgrywek
Dokumenty
Kluby
Archiwum
Aktualności
Związek
Skład Zarządu
Skład Komisja Rewizyjna
Statut DZKosz
Kluby
Honorowi Członkowie DZKosz
Ligi męskie
3LM
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U15M
Liga Kadetów U14M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Mini Koszykówka Chłopców U10
Ligi żeńskie
2LK
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Kadry wojewódzkie
Kolegium Sędziów
Kurs Sędziowski
Skład Kolegium Sędziów
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Kadetów U16M
Liga Kadetów U15M
Liga Młodzików
Mini Koszykówka Chłopców U13
Mini Koszykówka Chłopców U12
Mini Koszykówka Chłopców U11
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Liga Kadetek
Liga Kadetek
Liga Młodziczek
Mini Koszykówka Dziewcząt U13
Mini Koszykówka Dziewcząt U12
Mini Koszykówka Dziewcząt U11
Liga Juniorów Starszych
Liga Juniorów
Liga Juniorek Starszych
Liga Juniorek
Mini Koszykówka Dziewcząt U10
Mini Koszykówka Chłopców U10
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13K
3LM
U20M
U18M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12K
2LK
U11K
U11M
U19M
U17M
U19K
U17K
U15K
U10K
U10M
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Punkty
Punkty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Martyna Główczak
KS Wichoś Jelenia Góra
2
45
22.50
2.
Blanka Warsińska
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
18
18.00
3.
Karolina Kaławaj
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
11
11.00
4.
Sonia Michalska
KS Wichoś Jelenia Góra
2
19
9.50
5.
Julia Michalak
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
9
9.00
6.
Alicja Tomalak
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
8
8.00
7.
Maja Despud
KS Wichoś Jelenia Góra
2
16
8.00
8.
Wiktoria Niesobska
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
8
8.00
9.
Milena Gąssowska
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
7
7.00
10.
Maja Najmrodzka
KS Wichoś Jelenia Góra
1
7
7.00
11.
Martyna Nehrebecka
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
6
6.00
12.
Natalia Kaciuba
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
6
6.00
13.
Olivia Beharier-Mróz
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
4
4.00
14.
Roksana Borowska
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
12
4.00
15.
Emilia Tomalak
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
4
4.00
16.
Aleksandra Słota
Koszykarkski Klub Oleśnica
2
8
4.00
17.
Julia Kicińska
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
4
4.00
18.
Gabriela Łuczak
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
4
4.00
19.
Marlena Byczkowska
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
4
4.00
20.
Aleksandra Furgała
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
11
3.67
21.
Kinga Obuchowicz
KS Wichoś Jelenia Góra
2
7
3.50
22.
Klara Bartkowska
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
3
3.00
23.
Hanna Błach
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
8
2.67
24.
Zofia Gliniak
1 KS Ślęza Wrocław SA II
,
Koszykarkski Klub Oleśnica
2
4
2.00
25.
Milena Gryszko
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
2
2.00
26.
Hanna Mech
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
2
2.00
27.
Maja Tomalak
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
2
2.00
28.
Maja Łętos
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
6
2.00
29.
Nikola Trąbska
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
2
2.00
30.
Jagoda Bielecka
KS Wichoś Jelenia Góra
2
4
2.00
31.
Lena Olejniczak
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
2
2.00
32.
Weronika Gołaszewska
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
5
1.67
33.
Martyna Bugalska
KS Wichoś Jelenia Góra
2
3
1.50
34.
Róża Stawarz
KS Wichoś Jelenia Góra
2
3
1.50
35.
Zuzanna Laps
KS Wichoś Jelenia Góra
2
2
1.00
36.
Natalia Gliga
1 KS Ślęza Wrocław SA II
,
Koszykarkski Klub Oleśnica
2
2
1.00
37.
Julia Grabowicz
KS Wichoś Jelenia Góra
2
2
1.00
38.
Maja Olszewska
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
2
0.67
39.
Julia Koszela
Koszykarkski Klub Oleśnica
3
2
0.67
40.
Klaudia Bystrzycka
KS Wichoś Jelenia Góra
1
0
0.00
41.
Lena Bystrzycka
KS Wichoś Jelenia Góra
1
0
0.00
42.
Emilia Osika
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
43.
Karolina Skrzyńska
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
44.
Barbara Sabinarz
KSW Spartakus Jelenia Góra
1
0
0.00
45.
Hanna Szarek
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
46.
Laura Łaban
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
47.
Ewa Pietras
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
48.
Natalia Antoniewicz
1 KS Ślęza Wrocław SA II
1
0
0.00
49.
Jagna Cymara
KS Wichoś Jelenia Góra
1
0
0.00
Znajdź nas na Facebook'u
Obsługa rozgrywek
Galerie
17.04.2024
Pierwszy Dwutakt 13.04.2024 KGHM Ślęza Arena
11.12.2023
12. Mikołajkowy Turniej Koszykówki
13.11.2023
Nominacje do Kadry Dolnego Śląska 11.11.2023
19.06.2023
7. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej
16.06.2023
Grand Prix Dolnego Śląska 3x3 - Wrocław 3-4.06.2023
31.05.2023
Finał Minikoszykówki 2023
Relacje
Zaproszenia
07.02.2024
Turniej U16 Kobiet 08 –11.02.2024 Anykšiciai, Lithuania
04.02.2024
Turniej międzynarodowy Łotwa - Memoriał A.Krauklisa
04.02.2024
EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2024
07.12.2023
Zaproszenie na turniej chłopców z rocznika 2010
13.05.2022
UKS Nowa Sól zaprasza na turniej 3x3
15.11.2019
Green Star Cup - 27-29.12.2019
23.09.2019
4. Dolnośląska Gala Koszykówki Młodzieżowej - 21.09.2019