Kolejka I
|
28.09.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
Trustmate KKS Kobierzyce |
71:60
|
28.09.2019 17:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
82:51
|
28.09.2019 18:30 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
WSTK Wschowa |
79:84
|
29.09.2019 17:00 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
SMK Lubin |
61:70
|
Kolejka II
|
05.10.2019 13:00 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
ZZKK Orzeł Ziębice |
92:81
|
05.10.2019 17:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
KKS Siechnice |
93:84
|
05.10.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
IgnerHome Polonia Świdnica |
73:70
|
06.10.2019 17:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
SMK Lubin |
54:83
|
Kolejka III
|
12.10.2019 17:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
62:100
|
12.10.2019 18:00 |
SMK Lubin -
WSTK Wschowa |
77:58
|
13.10.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
101:55
|
13.10.2019 17:45 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
IgnerHome Polonia Świdnica |
95:62
|
Kolejka IV
|
19.10.2019 15:00 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
SMK Lubin |
112:65
|
19.10.2019 17:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
IgnerHome Polonia Świdnica |
88:87
|
19.10.2019 18:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
KKS Siechnice |
69:75
|
20.10.2019 18:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
WSTK Wschowa |
88:80
|
Kolejka V
|
26.10.2019 17:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
69:71
|
26.10.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
Trustmate KKS Kobierzyce |
66:50
|
26.10.2019 18:30 |
SMK Lubin -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
68:58
|
27.10.2019 17:00 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
KKS Siechnice |
72:66
|
Kolejka VI
|
02.11.2019 14:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
WSTK Wschowa |
78:69
|
09.11.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
SMK Lubin |
81:77
|
09.11.2019 17:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
IgnerHome Polonia Świdnica |
58:71
|
05.01.2020 17:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
Trustmate KKS Kobierzyce |
67:98
|
Kolejka VII
|
16.11.2019 13:00 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
83:96
|
16.11.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
KKS Siechnice |
76:79
|
17.11.2019 14:00 |
SMK Lubin -
ZZKK Orzeł Ziębice |
97:76
|
17.11.2019 17:30 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
58:62
|
Kolejka VIII
|
23.11.2019 17:00 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
KKS Siechnice |
82:72
|
23.11.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
ZZKK Orzeł Ziębice |
95:77
|
24.11.2019 18:00 |
SMK Lubin -
IgnerHome Polonia Świdnica |
86:68
|
27.11.2019 19:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
102:100
|
Kolejka IX
|
29.11.2019 20:00 |
SMK Lubin -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
80:62
|
30.11.2019 15:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
Trustmate KKS Kobierzyce |
69:88
|
30.11.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
86:66
|
01.12.2019 17:00 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
WSTK Wschowa |
70:69
|
Kolejka X
|
06.12.2019 20:30 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
ZZKK Orzeł Ziębice |
89:88
|
07.12.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
SMK Lubin |
68:87
|
08.12.2019 17:30 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
Trustmate KKS Kobierzyce |
85:89
|
28.12.2019 17:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
KKS Siechnice |
78:93
|
Kolejka XI
|
14.12.2019 15:00 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
71:79
|
14.12.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
ZZKK Orzeł Ziębice |
89:97
|
14.12.2019 18:00 |
WSTK Wschowa -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
80:89
|
14.12.2019 18:00 |
SMK Lubin -
Trustmate KKS Kobierzyce |
81:75
|
Kolejka XII
|
21.12.2019 14:45 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
WSTK Wschowa |
79:72
|
21.12.2019 17:00 |
KKS Siechnice -
IgnerHome Polonia Świdnica |
74:66
|
21.12.2019 17:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
SMK Lubin |
70:88
|
22.12.2019 17:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
ZZKK Orzeł Ziębice |
81:71
|
Kolejka XIII
|
10.11.2019 17:00 |
Trustmate KKS Kobierzyce -
Klub Sportowy BASKET Legnica |
90:65
|
04.01.2020 18:00 |
WSTK Wschowa -
Górnik MAZBUD Wałbrzych |
20:0
|
04.01.2020 18:00 |
SMK Lubin -
KKS Siechnice |
74:70
|
05.01.2020 15:00 |
IgnerHome Polonia Świdnica -
ZZKK Orzeł Ziębice |
97:64
|
Kolejka XIV
|
10.01.2020 20:00 |
KKS Siechnice -
WSTK Wschowa |
96:64
|
11.01.2020 11:00 |
Górnik MAZBUD Wałbrzych -
Trustmate KKS Kobierzyce |
86:79
|
11.01.2020 18:00 |
ZZKK Orzeł Ziębice -
SMK Lubin |
55:87
|
12.01.2020 17:00 |
Klub Sportowy BASKET Legnica -
IgnerHome Polonia Świdnica |
73:70
|